Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a harmadik munkahely...

Ez a harmadik munkahely ahonnan azert kuldenek el mert nem mosolygok. Kerdezem en miert kell minden hulyeseghez mumosolyt bevagni? Letezik olyan munka ahol emberek kozott lehetsz, onmagad es nem kell mosolyogni 24 oran keresztul?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez az amitől én is rosszul vagyok. Én sem vagyok egy mosolygós de beszélgetős sem és mindig ezzel b*sztatnak. Amúgy biztos vannak ilyen munkák. Pl: éjszakai pakolás egy raktárban, vagy takarítás éjszaka. Én hajnalban szoktam eljárni takarítani kiegészítésnek de kerülöm az embereket mert itt is megmondták hogy ha találkozunk valakivel akkor mosolyogjunk. Nem értem minek. Nem elég ha elvégzem rendesen a munkámat?
2014. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat igen, ma mar a" wc pucolashoz" is fogsort kell villantani csak tudnam miert.... Ha egyszer nem vagyok mosolygos tipus de tisztessegben elvegzem a munkam,baratsagos vagyok es segitokesz es akkor ez a hala mert mosolyogni meg nem tudok.... Pfff
2014. júl. 20. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen munkakörben dolgozol?

Én 57 éves vagyok. Minden eddigi munkahelyemen elvárás volt - a szaktudás mellett - a kellem. Hogy a többiek szívesen dolgozzanak velem, s a főnök is szimpatikusnak találjon. Naponta sok órát töltenek egy légtérben a kollégák. Lehet valaki precíz, pontos, szorgalmas, készséges, s mégsem szívesen vagy vele együtt napról napra. A műmosoly rosszabb, mint a zord tekintet. Nem azt várják el.

És még egy valami: abban a dolgozóban lehet megbízni, arra számíthat a vezető, aki jól érzi magát a munkahelyén szívesen, lelkesen dolgozik. Rossz vezető kicsavar és eldob. De aki érti annak a módját, hogyan lehet valódi teljesítményt elérni, az tesz azért, hogy a beosztottja akkor is maximumot nyújtsa, ha nem áll mögötte ostort csattogtatva.

És a jó közérzet jele a szívből jövő derűs arc, a mosoly.

2014. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!