Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik gyerek mert nincd...

Harmadik gyerek mert nincd munkahely?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed ha valaki azért szül 3 gyereket, hogy otthpn lehessen 8 évig? Csak mert a 2. gyerek után nem vették vissza dolgozni.
2013. aug. 27. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem siránkozik akkor az ö dolga, de ha folyton nyavalyog, hogy fárad semelyik nagyszülő, barátnő, ismerős nem segít, nincs pénz semmire akkor egy buta nő.
2013. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Én felelőtlenségnek tartom, de az ő dolga.
2013. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Eszetlen, hogy finoman fogalmazzak. En el is vennem a alanyi jogon járó gyest meg a főállású anyaság öt is beszuntetnem ilyen formában, az tuti.
2013. aug. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Felelőtlen és nem gondolkozik előre. 8 év ?múlva amikor már vagy 15 évet volt otthon mitől lesz munkája
2013. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Mennyire ismered jól azt az anyukát?

Mert lehet, hogy amúgy is terveztek harmadikat, csak kicsit későbbre, de ha már így alakul a munkahely, akkor bevállalják előbb. Miért ne?

Ha most elhelyezkedik nagy nehezen és két év múlva vállalná a harmadikat, akkor utána kezdődne elölről a bizonytalanság. Akkor inkább elég egyszer, addig meg a gyerekekkel van.

Amúgy a főállású anyaság is csak 25000 havonta, tehát nyilván tudja ő is, hogy majd dolgoznia kell GYED után.

Ha meg annyira jól megy apának, hogy ez nem számít, akkor biztos nem a "pénz miatt" vállalják a harmadikat, hiszen akkor kettővel is maradhatna otthon munka nélkül...

2013. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az Ő dolga,de szegény gyereket sajnálom,hogy csak azért van,mert anyuci nem megy el dolgozni,mert keresni kéne munkahelyet.Felelőtlenség.
2013. aug. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

kb 1,5percig gondolkoztam rajta... aztán felkeltek a gyerekeim.


""miattuk"" nem kellek sehol, mert 4éve itthon vagyok, mert még kicsik, mert ajjaj.... Na ezek után mennyivel könnyebb az élet 3aprósággal, jah meg utána mi a francért csináltam az iskolámat mi lesz a szenvedélyemmel ha nem gyakorolhatom, mert ha 4év sok idő, akkor vajon 7-9év nem lesz az, könnyebben megyek majd vissza dolgozni 34évesen, mikor kb annyi ideje vakarom a seggem itthon, mint amennyit dolgoztam, és lehet akkor már fingom se lesz a munkához...

Szóval nem nem vállalok még egy gyereket. A fent leírtak, plusz már most kimerültem a gyerekeimtől, a 3. kicsi öngyilkossággal is felér agyilag. Nem old meg semmit se.

2013. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Semmi kozom hozza!Az o dolguk ,nekik kell felnevelni.
2013. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a 8 év is leteleik , bár közben tanfolyamot végezhet , tanulhat és lehet hogy majd el tud igy helyezkedni.
2013. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ellentmondásos a dolog, szerintem.

Nyilván azért menne dolgozni, mert szükség volna a keresetére, de ha szül még 1 babát, akkor csak még kevesebb lesz a bevétel és több a kiadás.

Tehát szerintem ez csak egy álmagyarázat arra, hogy nem is akar igazából dolgozni...

2013. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!