Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a haláltól. Mit tegyek...

Félek a haláltól. Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy bőven ráérek még ez miatt aggódni,mert csak 18 éves vagyok, de pár napja egyik este nem tudtam aludni, és nagy gondolkodásaim során eszembe jutott hogy mi van a halál után. Azóta félek.
2014. júl. 20. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs mitol félni. Pont olyan lesz utánna mint mikor szuletésed elott. Én nem a halál miatt aggódok. Inkább attól hogy mikor eljon akkor az fájdalmas lesz, és hogy egyedul leszek.
2014. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz meg néhány spirituális filmet.
2014. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én attól félek,hogy utána egyedül leszek a sötétben és csak várok,és várok az idők végezetéig
2014. júl. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beszélgess családtagjaiddal, ismerőseiddel, tegyél róla,hogy élvezd az életet.Ha ennek egyike sem jönne be,akkor állítólak a munka feledteti a szomorúságot
2014. júl. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézél utána az interneten a tudósok keresik a vákaszt.
2020. dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!