Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írországban hova érdemes...

Írországban hova érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Leginkább Leinster tartományra gondoltam de akár Cork vagy Limerick (városok) is szóba jöhetnek. Azt mondták ha nem akarom a fővárost de a tartományban akarok maradni akkor Mullingar, Athlone, Dundalk, Kildare (város). Ti miket tudnátok ajánlani?

2014. júl. 20. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Waterfordban sok a Magyar!
2020. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Co Meath kozel van Dublinhoz, jok a melo lehetosegek, am olcsobb az albi, mint bent, Dublinban. En sokaig Galwayben eltem, ami nagyon fancy tud lenni, de ott a legrosszabb az idojaras, plane hogy az Ocean partjan laktam. Raadasul draga is.

Meathben ott van Athlone, Navan, Ashbourne, Kells, amik elhetoek, olcsobbak, es realis tavolsagra vannak Dublintol.

Magyarok szinte mindenhol vannak, Waterford nalam pont felejtos, mert ott lakik jo par lehuzos magyar, akiket mindenki utal.

2020. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!