Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes ellátogatni...

Hova érdemes ellátogatni Írországban?

Figyelt kérdés

Párommal idén nyárra tervezünk egy pár hetes körutat és Írország lenne az uticélunk.(ott még nem jártunk)

Mit ajánlanátok?Mit nem szabad kihagyni?


2008. máj. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én épp itt élek :)Hát szerintem a belvárost semmiképp se hagyjátok ki(Grafton street, Henry street) A Guiness sörgyár is elég érdekes.Ha jó idő van érdemes kimenni a tengerpartra (Malahide vagy Bray) Ha a legtöbb nevezetességet látni szeretnétek, akkor érdemes felülni egy túristabuszra ami a belvárosból indul. Itt élő kommentár van, és körbe visz a városon. Azt hiszem, hogy 15 euró. Hiába, hogy nyáron jöttök, de legyen nálatok meleg cucc, mert itt nyáron max 22 fok van. Persze ez a páratartalom miatt melegebb, mint otthon. De azért nem árt felkészülni szélálló cuccokból sem, sajnos elég sokat fúj a szél a tenger és az óceán miatt:( Ja és persze esernyő:) Ha felmész a www.iranyirorszag.com-ra, akkor ott meg lehet találni a túristalátványosságokat, onnan tudsz majd válogatni. Ha bármi kérdésed van, írj, hátha tudok még segíteni vmiben!
2008. máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,hogy válaszoltál.Huhh,szóval érdemes meleg ruhát vinni,no erre nem is gondoltam.Mindíg abból indulok ki,hogy nyáron mindenhol kánikula van,mint idehaza! :D Dublint mindenféle képpen meg szeretnénk nézni,olvastam még,hogy sok helyen élő zene van esténként a (pub?)kiskocsmákban,tudsz valami igazi jó helyet ajánlani,mert az éjszakai életre is kíváncsiak vagyunk.Köszönöm!
2008. máj. 30. 12:49
 3/6 anonim válasza:
59%
én többször voltam ott, nagyon tetszett, különösen a cliffs of moher és észak-írország.
2008. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Ha a pubokról van szó, akkor érdemes elmennetek Dublin leghíresebb pub negyedébe a Temple Bar-ba. Itt rengeteg kocsmát lehet találni élő zenével,és sok étterem is van. Még elfelejtettem írni, ha Dublinban vagytok akkor érdemes elmenni a Phoenix parkba(Európa legnagyobb parkja, itt van az állatkert is)és a Grafton street végén található Stephen's Green parkba is. Nyáron ez a park csodálatos a virágoktól, imádok itt lenni:) Ha még eszembe jut valami írok:) Egyébként mikorra tervezitek az utat?
2008. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megegyszer köszönöm a válaszokat.


Július vége és augusztus elejére tervezzük az utazást.

2008. máj. 31. 22:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Régi a kérdés, de megírnád nekem, hogy mennyi pénzből jöttetek ki és hol jártatok? Csak Dublinban vagy vidéken is?
2009. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!