Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy valaha...

Van esély rá, hogy valaha hoznak valami törvényt az állatok kíméletlen kivégzése ellen? Disznóölés, baromfik.

Figyelt kérdés

Nincs mód rá,hogy vmi kíméletesebb módszerrel öljék meg az állatokat.

Ma hajnalban is hallottam egyet és teljesen rosszul lett,szerencsétlen állat percekig küzdött az életéért.


2014. júl. 20. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

de van rá törvény hogy mivel kell megölni őket amivel másodpercek alatt meghalnak vagy szinte egyből

az már más kérdés hogy falun lesz@arják és senki nem foglalkozik vele -.- (nincs aki betartassa)

2014. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És,ha feljelentem őket,akkor lesz belőle valami?
2014. júl. 20. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:

"És,ha feljelentem őket,akkor lesz belőle valami?"


Attól függ. Egy kis faluban, ahol mindenki ismer mindenkit, utálni fognak érte, de nagyon és az egy ilyen helyen nem jó. Nagyobb településen ez elmaradhat, de nem hiszem, hogy lesz eredménye. Talán az illetőt megbüntetik, bár bizonyítani kellene, hogy állatkínzás történt és gondolom, az "öt percig visított" nem lesz elég.

2014. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Névtelen feljelentésre gondoltam.

Amúgy meg nem érdekelne hogy mit gondolnak rólam.

Ilyen barbár emberekkel nem akarok jóban lenni.

2014. júl. 20. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!