Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen? Lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Lesz jobb valaha?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok hogy mindenkinek van valakije csak nekem nincs.. Igazából az zavar hogy tudom hogy én vagyok a hibás hogy nincs senkim.. Sokat csalódtam már fiúkban.. Ezért félek is bízni bennük.. Úgy érzem hogy soha nem fog senki önmagamért szeretni, tudom fiatal vagyok még de akkor is ha már most ilyen vagyok mi lesz később..

Mit tegyek ez ellen?


2014. márc. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, kb ennyi.
2014. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit
2014. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előszőr is ne sajnáltasd magad.
2014. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom barátnőimnek sem mondtam erről semmit, hogy mit érzek, csak kíváncsi voltam hogy mások mit gondolnak erről esetleg voltak-e már ilyen helyzetben.
2014. márc. 25. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Állj be a seregbe. Te lehetsz akár Hukk kapitány.
2014. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én dettó ugyanez, csak lányokkal.
2014. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és most itt fogunk ismerkedni?
2014. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!