Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon égő? :$ (bővebben lent)

Nagyon égő? :$ (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy film amit meg szeretnék nézni moziban...általában haverokkal szoktam menni csak most nem érdekli őket ez a film...és be se engednének egyedül mert 18+os...ezèrt kénytelen vok a nagymamámmal menni :(

szerintetek nagyon gáz a szitu?

14/f



2014. júl. 20. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy nagymamáddal beengednek 18+-os filmre, merthogy kettőtök átlagéletkora 18+ ??
2014. júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én még nem jártam olyan moziban, ahol amiatt nem engedtek be engem egy 18 éven felülieknek szóló filmre, mert fiatalkorú voltam. Biztos kell neked kísérő? Mert ha nagyon érdekel a film, megnézheted egyedül is, szerintem az kevésbé gáz, mint a nagyiddal...
2014. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Többször volt már h nem engedtek, csak azt tom momdani egy 16os filmnél h annyi vok, csak ennél már nem hinnék el :(
2014. júl. 20. 20:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Neki kiadták a jegyet :)
2014. júl. 22. 12:17
 5/6 anonim válasza:
Milyen film ez h ennyire megakarod nezni?:DDD
2014. júl. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sok olyan film (18) van moziban amire megéri elmenni, so nem nehéz kitalálni ;P
2014. júl. 23. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!