Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Kecskeméti lakos vagyok. Tegnap kora délután elmentem bevásárolni a Praktikerbe. Nagy pakkal megpakolva, épp az autóba beszállva csörgetett egyik ismerősöm ( aki a Zsinór utcában lakik ), hogy ugorjak át hozzá segíteni. Elég nyűgös voltam ettől a nagy melegtől, ezért mihamarabb ott akartam lenni. Úgy gondoltam átvágok az Kórház utcán, nappal van és úgyis sietek...


A Kórház utca elején egy nagy tömeg kigyűlt, a fene tudja miért és kiabáltak/veszekedtek. Elég ijesztő volt. Le is kellett lassítanom, nehogy valamelyik kárt okozzon az autómban. Hirtelen azon kapom magam, mivel le volt húzva picit az ablakom, hogy valaki ordenáré módjára beleordít artikulálatlanul a fülembe ( " Mit keresű itten? Adjá pénzt, különben kibiszkurálom a pofád! " )

Lehetett kb. 15 éves...


Hirtelen fel sem fogtam mit beszél, de annyira ideges lettem, hogy megmondtam neki hogy tűnjön el. Erre előrekiabált valamit cigányul és rávert egyet az ablaküvegre. Én annyira megrémültem, hogy már nem is éreztem magam rosszul, csak nagyon ideges lettem. Már épp fogtam az ajtókilincset hogy kiszállok és akkorát adok neki, hogy beleveri a fejét a betonba, amikor az a feltüzelt putris banda nekem akart támadni. Még szerencse hogy nem voltak olyan közel, én 1 be padlóra rúgtam a pedált és elhajtottam. Majdnem elütöttem egyet. Hallottam is közben hogy megakarnak ölni. Ahogy épp hajtottam el mellettük,mikor egy kis szekercét belevágtak a Citroenembe...


Most mihez kezdjek ?



2014. júl. 22. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Most már semmit, örülj neki, hogy megúsztad!
2014. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!