Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Echelonok! Tudnátok nekem...

Echelonok! Tudnátok nekem segíteni? Magyarországon is lesz látható az Artifact?

Figyelt kérdés
Ha beírom azt, hogy Artifact, azt adja ki, hogy: Artifact Első bemutató dátuma: 2014. szeptember 14. ~ Nos, én már úgy olvastam, hogy valahol már megjelent, így ezt csak úgy tudom értelmezni, hogy Mo.-n ekkor látható, viszont kicsit kételkedem, hogy a hazai mozikban is lejátszák. Tudna valaki segíteni? Talán valaki informáltabb, mint én. Ráadásul már magyar televíziók is adtak le ezzel kapcsolatos híreket, és nagyon remélem, hogy ha már lefordítgatták meg minden, akkor itt is lejátsszák majd magyar felirattal a filmet, vagy kiadják DVD-n.

2014. júl. 23. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb változat, ha megveszed VyRT-ön, és töltesz le hozzá magyar feliratot, illetve ha dvd-n akarod, akkor ott úgy is meg tudod rendelni. (én is ezt csináltam)

Nem tudom, hogy ezt a szeptemberi dátumot te hol találtad, nekem nem dobott ki ilyesmit. Nem lehet, hogy azzal kevered, hogy először hivatalosan 2012. szeptember 14-én jött ki Kanadában (imdb)? Én magyar megjelenésről nem tudok, és kétlem is, hogy itt bárhol levetítenék, de azért reménykedem.

2014. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Egyébként a dátumot tényleg kidobta, most viszont nem, de esküszöm, hogy ezt írta ki, ezért lepődtem meg én is. De aztán lehet, hogy semmi köze nincs a hazaihoz, sőt, több, mint valószínű..

Azt megtudod mondani, hogy mennyibe kerül körülbelül, ha letöltöm onnan vagy megrendelem, ahogy te is? Megrendelni honnan rendelted meg? (Azon van magyar felirat?) És egyébként személyes tapasztalatod milyen ezzel? Tudom, hogy nem közvéleménykutatásnak indult, de gondolom megérte. (Elnézést a sok kérdésért:))

2014. júl. 24. 15:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, VyRTről rendelted, ezt a kérdést ne vedd figyelembe. :)
2014. júl. 24. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, Vyrt-ről töltöttem le, de a premiervetítéshez volt hozzá minden live session, meg kommentálás meg ilyesmi, és ezért egy "csomagot" fizettem, nem csak a filmet, úgyhogy nekem drágább volt. (csak a film nemtom mennyi) Ha felmész az oldalra, te is meg tudod nézni, hogy menniybe kerül. Magyar feliratot beírtam a google-be, és onnan szedtem le. Amúgy lehet, hogy félreérthetően írtam, de én csak a digitális változatot vettem meg, dvd-t nem rendeltem. Egyébként teljesen oké a dolog, megveszed, letöltöd, és már nézheted is. Amúgy még ha tudsz is angolul, azért ajánlanám hozzá a feliratot, mert egy-két csávó számomra iszonyú érthetetlenül beszél benne...
2014. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

DVD-n, Blu-Rayen is meg lehet rendelni (nekem DVD-n van meg), de torrenten is láttam már (ejnye).

Amúgy itthon nem lesz látható. Ha koncertszervezők önálló koncertre nem szervezik le őket, senki nem fogja a dokufilmet itthonra megvásárolni.

2014. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Ha arra sincs elég igény, hogy saját koncertet adjanak itt, akkor a dokumentumfilmre még kevésbé lesz. Szerintem vedd meg, vyrtön, azzal legalább őket is támogatod, és annál gyorsabb és egyszerűbb módja nincs.
2014. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat. :) Azt hiszem akkor ez lesz, megveszem ott, és majd keresek hozzá feliratot. Köszönöm mégegyszer :)
2014. aug. 18. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!