Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyre többet ülök a gép...

Dani99211 kérdése:

Egyre többet ülök a gép előtt. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Mindebkinek van olyan dolga, amit szeret csinálni, nálam ez az hogy naphosszat a számítógép előtt ülök. Sokan ilyenkor azt mondanák, csinálj valami mást, pl. olvass, menj ki a szabadba, csinálj valamit a barátaiddal, vagy csak takaríts otthon. Alap esetben az ilyenek jók lennének, de kezdjük rögtön ott, amit felsoroltam: olvadni szeretek, de ez sajna egész napot nem visz el nálam, max. 1-2 órát. Szabadba is szeretek lenni, de jobb lenne barátokkal, ami nem a legegyszerűbb, mert minden barátom más településen lakik mint én. Szerintem az lehet a gond hogy sokszor vagyok egyedül otthon és nem is a gépet akarom folyton használni, hanem azon belül az internetet, hogy ha tudok, legalább tudjak beszélni valakivel. Én elsőnek erre tudnék gondolni. De lehet más oka is, ami eddig eszembe se jutott. Mit tudtok ajánlani erre a problémára? A válaszokat előre köszönöm.

2014. júl. 23. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Főleg így nyáron én is elég sokat gépezek, csetelek, meg most ráadásul ráfüggtem egy játékra is...:D Én is ha tehetem, úgy csökkentem a napi gépezést, hogy olvasok, filmet nézek (azt valahogy nem találom annyira károsnak mint a gépezést), illetve rajzolok. Nagyon szeretek rajzolni, és most hogy végre van időm, tudom fejleszteni magam. Azért egy rajz elkészítése nem 1 órába telik :) Ezen kívül a szobámban rendszerezem a dolgaimat, fiókot szanálok, régi cuccokat rakok rendbe stb. Nyilván ezt nem lehet az örökkévalóságig csinálni, de egy darabiG elvan vele az ember. És végül keresek magamnak új hobbit. Most pl a fényképészet érdekel, még karácsonyra kaptam egy könyvet és azt bújom + gyakorlom a kis fényképezőmmel. :) Ha pedig olyan kedvem van, akkor nekiállok kretívkodni: karkötőfonás, varrás, szobám átrendezéséhez/díszítéséhez valami terv... Remélem tudtam segíteni! 19/L
2014. júl. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!