Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hazudott és megígér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hazudott és megígérete, hogy nem lesz ilyen többet. Mitévő legyek? Aki 1szer hazudik újra fog? Megbízzak benne újra? Ha eddig azt mondta átlagosan szeret, és mióta bennem van hogy lehet, hogy otthagyom azóta hirtelen hűde nagyon szeret.

Figyelt kérdés
18 vagyok. ő 20.eddig aztmondta átlagosan szeret, most at akarom gondolni mi legyen mert havi egyszer megbánt és nem érzem h szeret. és 1 hete gondolkozok, így nem jó. Azóta hirtelen nagyon megszeretett és nem akar elveszítei. Félek csak azért nem akar elveszíteni mert jó egy pasi aki belé van esve és mindent megtesz neki. . egy másik pasiról hazudott nekem hoy ő nem beszél vele stb. de közben igen és mégis hazudozott inkább. meg eltitkolta hogy osztályK-n egy másik pasi kezét fogta találtam egy ilyen képet.
2008. nov. 25. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam, az ilyen notórius hazudozóktól gyorsan szabadulj meg. Tisztán látszik, hogy nem csak téged szeret, de melletted bármit megtehet (úgy látszik és meg is teszi ezek szerint). Legyen büszkeséged, férfi vagy, ne csinálj magadból bohócot.
2008. nov. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd lazábbra az érzelmi szálakat... Ez a lány szerethet téged, csak lehet, nem szerelmes. Az, hogy megbánt havonta egyszer, az nem jelenti azt, hogy nem szeret, lehet, hogy csak van egy kis személyiségzavara. Vannak emberek, akiknek muszáj bántaniuk azt, akit szeretnek. Vagy az is lehet, hogy te viselkedsz úgy, hogy azt érzi, hogy bármit megtehet veled, tehát szinte kiprovokálod azt, hogy megbántson. Talán kevésbé kéne szentimentálisnak lenned. Az igazi férfiak nem sírnak. Viszont az, hogy fogja más pasinak a kezét az osztálykiránduláson, az nem túl biztató a kapcsolatotok szempontjából...
2008. nov. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!