Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen telefonos alkalmazás...

Móni2000 kérdése:

Milyen telefonos alkalmazás tudja gond nélkül lejátszani az internetes oldalakon levő videókat? (Nem youtube videók)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az animéket, és van egy oldal, amin egész sok fent van, de a telefonom( Concorde Smartphone 5005 NFC), valamiért nem képes lejátszani a videót, még csak be sem hozza a képet.Nem a telefonnal van baj.Aki tud, segítsen légyszi!

2014. júl. 24. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt letöltöd telepited


+ böngésző ha kell

[link]

2014. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy mondjuk Play áruházból letölthető ilyen alkalmazás nincs?
2014. júl. 24. 14:23
 3/9 A kérdező kommentje:
A telefonomon nézem az animéket, ezért kellene onnan.
2014. júl. 24. 14:25
 4/9 anonim ***** válasza:
indavideon nézz animéket, nekem ott általában lejátsza őket, de írd be a play áruházba hogy flashplayer és tölcsd le azt
2014. júl. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajna a play áruházban nem találtam meg az adobe flash-t, úgyhogy a netről szedtem le, szóval köszönöm a tanácsot! :) az indavideon is néztem már, de sajna vannak rajta olyan reklámok néha, amik vírusosak, és ezt telefonról nem mindig tudom megelőzni.Ezért nézem azon a másik oldalon.
2014. júl. 25. 13:05
 6/9 anonim ***** válasza:

a reklám nem virusos

amit 2szor belinkeltem az play áruházas link

és maxthon browser


az 1. meg a flash player volt

2014. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az opera mini-vel( [link] ) indavideo-ról letöltheted a videókat és az Mx player-rel megnézheted! Ha az indavideón egy videón hosszan tartod az újjad kiadja,hogy mentés másként. :)

Vagy ha nincs sok helyed,akkor pedig azt az Operát töltsd le amelyiknek nem simán egy "O" betű az ikonja hanem egy fehér négyzetben található "O". Tudom hülyén fogalmaztam,de nálam mindkettő neve szimplán opera..

Bocsánat a nyers megfogalmazásért.. Remélem segitettem!

2014. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

azért nem találsz a play áruházban flash playert mert nem támogatja a készüléked (ez a baj a kínai telefonokkal)

nekem ZTE telefonom van nekem se támogat sokmindent

én androidra a chrome-t használom, van 1-2oldal amin nem tudok videót nézni azt nekem a chrome automatikusan társítja a RealPlayer progihoz amit külön töltöttem le.

Ha ezzel a két programmal se fog működni akkor töltsd le a videókat gépen és ráteszed a telóra vagy töltsd le telóre ezt a programot amivel tudsz videókat letölteni bármelyik oldalról [link]

remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó kommentelőnek: Amit internetről töltöttem rá, azt támogatja a telefonom, és azzal rendesen megnyitja a videókat.De köszönöm a linket és a tanácsot, utánanézek. Mindenki tudott kicsit segíteni, szóval köszönöm, mert már sikerült megoldanom szerencsére a problémát. ^-^ Köszönöm mindenkinek!
2014. júl. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!