Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a versekről (én írtam őket és kíváncsi vagyok hogy van e akinek tetszik e?

Figyelt kérdés

Oh, a fájdalom amit érzek mi a szívemet ketté tőrte mostan porávált s elszált lelkem romogban szívem homoban eltemetve a sötét mélységbe oh, a fájdalom mi átjárja volt szívemet oly, hatalmas mire szó nincsen Oh, a fájdalom fájdalom a szóra szívem meghasat lelkem meg poshat életemnek ezenel vége hisz miért éltem mostan vége mindenegyes perc amit élek szenvedés a testnek s a szívnek.


(táj leírásnak indult):E bolygó hol a fehér törpe csillagok beragyokták a hajnali kék égboltot

s a fekete fákon átszűrődő fény bebórította

a nyugalom tengerét s vissza verődve a fény

megvilágította a boldogság szirtyénél az álmok palotályát az állmok fellegvára csak úgy ragyogott a holdfényben s mikor a nap felkelt a vörös pirkadat fénye szelte át az alkonyat-völgyét hol az ezüst füvek csak úgy ragyoktak s a pusztákon átszelő szél lágyan simogatott.


Éjjszaka oh, csillagos éjszaka a magány órája.A hold fénye világítja a világot s a csillagok tarkítják az éjjeli eget a harmónia ereje jő

eme éjszakán hol a tenger nyugovóra tér hol a hűs szél fujja arcomat holl a sötétségbe leplezett világ békésen szendereg eme éjszaka eme csodálatos, s gyönörű békés éjszaka oly, gyönyörü oh hold s csillagok tarkitják az eget s világitják a földet.


2014. júl. 25. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon szép. :)) Ügyes vagy!

Az első az nagyon szomorú, de a tájleírás valami eszméletlen jó lett.


"s mikor a nap felkelt a vörös pirkadat fénye szelte át az alkonyat-völgyét" Erre nincsenek szavak *-*


Én is nagyon szeretek írni amúgy. Főleg a tájleírásokat szeretem. :))

2014. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a 2. tetszik :)
2014. júl. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem nagyon sokat jelent nekem az hogy van akinek tetszenek a verseim.
2014. júl. 25. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!