Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 45 perc mindennapi buszozás...

45 perc mindennapi buszozás az sok vagy még elfogadható?

Figyelt kérdés
A suli miatt mindennap 45-50 perceket buszozok ami ugy 25-35kilométert tesz ki. Gondolkodtam a koleszon de a tobbiek orultek is neki meg nem. Emelett jarni fogok meg tancra ami utan csak fel 10kor erehetek haza mert ugy van buszom es egyebkent is leghamarabb vagy fel4kor vagy fel 5kor ernek haza.. Szerintetek is menjek koleszba vagy ez jo igy ahogy van? Elnezest az ekezet es a helyesirasi hibak miatt. Elore is koszonom a valaszokat 15/L
2014. júl. 26. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne mi döntsünk helyetted. Ha úgy érzed, hogy ez sok és nem bírod, akkor menj.
2014. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

45 perc buszozás sok annak, aki soknak tartja, elfogadható annak, aki elfogadja. Ha neked így jó, akkor jó, ha nem jó, akkor nem jó.


Vedd sorba az előnyöket, hátrányokat, aztán te tudod neked melyik szempont fontos és mennyire.


Napi buszozás:

Előny: Otthon élsz, annak minden kényelmével, pl. nem zavar senki, stb… Sok dologban nem neked kell megcsinálni dolgokat, hanem a szülőknek. (Pl. mosni, stb…)

Hátrány: Naponta elmegy rá x időd, bár ezt fel lehet használni olvasásra, tanulásra, stb…. A buszmenetrendhez vagy kötve.


Kollégium:

Előny: Szorosabb kapcsolat épülhet ki a szobatársakkal. Nem kell annyit buszoznod. Akár gyalog is megközelíthető, ha lekésnéd az utolsó buszt, vagy túl sokára jönne a következő. Kicsit jobban a magad ura vagy.

Hátrány: Ha olyan szobatársat fogsz ki, lehet hátrány. Alkalmazkodni kell, eltűrni mások hülyeségeit is (bár ennek vannak jótékony hatásai). Ugyanúgy van kimaradási idő. Költözni kell. Néhány dolgod otthon lesz, néhány a koleszben…


Szóval mérlegelj, aztán dönts.

2014. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 janika7777 válasza:
én naponta 30 percet buszozok de már az is sok, de te lehet hogy bírod
2014. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:) hat nemtudom neha ugy erzem h birom neha meg ugy h nem:/ ezert kerdeztelek meg titeket:)
2014. júl. 28. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm napi 3 órát vonatozik, mert megutálta a koleszt a szobatársa miatt. Szerintem egyáltalán nem sok, de én a helyedben a koleszt választanám. A koli szerintem nagyon jó, annyit hülyéskedünk. Ha el bírod viselni, hogy néha hideg a víz, és rossz a kaja, akkor szerintem mindenképp menj! :)
2014. nov. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!