Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen előnye van annak ha...

Milyen előnye van annak ha valaki meleg?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy fiú vagy lány

2014. júl. 27. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy, 8? Kb. mintha azt kerdezned milyen elonye van, ha valakinek zold a szeme.
2014. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Egy ork ***** válasza:
26%
Szerintem semmi értelme. (Mondjuk a leszbikusokat megértem, mert szép a női nem.) Lenézik őket, mert ilyen ez a társadalom. Kevesen fogadják el, és annak is kevés az esélye, hogy párt találsz..
2014. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
'Semmi ertelme' uhh... mintha bizony a homoszexualis emberek akarattal dontenenek ugy, hogy nekik a sajat nemuk a vonzo. Ekkora sotetseget, mint ami egyesek fejeben van errol a temarol...
2014. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Előnye? Hát nem tudom....jó esetben rájössz, hogy a világ nem fekete és fehér, toleránsabb leszel mint az átlag.


De ehhez nem kell feltétlen melegnek lenni. Szóval nem tudom. Szerintem semmi előnye nincs.

Jogilag mindenhol falakba ütközöl, a világnak nem mutathatod meg, hogy boldog vagy a szerelmeddel, se kézfogás, se egy ölelkezős facebook fotó. A nem közeli ismerőseid azt hiszik, hogy egy ezer éve szingli stikkes egyed vagy, pedig már több mint két éve kapcsolatban élsz. Mérlegelned kell, hogy vállalsz-e gyereket ebben az országban. Ha úgy döntesz, hogy igen, két-három évet spórolsz rá, hogy összejöjjön. Abban az esetben ha nő vagy. A pasiknak sokkal nehezebb a gyerektéma. Szép esküvőd soha nem lesz. Na jó ez egyre lehangolóbb, inkább abbahagyom :D


20 leszbikus

2014. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Elég kevés és kérdéses előnye van a hátrányaival szemben.


Talán valamivel szabadabb életet jelent egyesek számára.

Mivel (még) sok országban, így Magyarországon is törvényhozóink a maguk bölcsességében gondoskodtak róla, hogy a házasság intézménye ne legyen elérhető az azonosnemű párok számára, így számukra nincsen egy ilyen formális társadalmi kötelék, ami egy párt akkor is összetartana, ha már kihűlt a kapcsolat - szemben sok heteró párral, akik már csak azért vannak együtt, mert így illik, vagy macerás a válás, vagy összeragasztja őket a közös vagyon, közös gyerek.

A melegeknél ilyenkor sokkal könnyebb búcsút venni egymástól - ami vagy jó, vagy rossz. Kinek mi.


LL ( <--- ez nem L. L. Junior aláírása, hanem leszbikus lányt jelent.)

2014. júl. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

előnye ? :D


1: barátokat tudsz szerezni, akik szintén melegek szóval máris van 1 közös pont.

2: ha elmodod valakinek a legnagyobb titkodat akkor azt értékeli és erősebb lesz a kapcsolatotok, jobban megbízik benned és te is benne

3: amikor egy nagyon ronda csaj bevallja neked h szerelmes beléd nem kell megmagyaraáznod h miért nem tetszik meg h miért nem érzel iránta semmit (nem szeretek megsérteni senkit, nagyon tapintatos vagyok, nem mindig de azokat csak viccből mondom és utánna mindig h csak vicceltem és h ez nemigaz) hanem csak azt kell mondanod h meleg vagyok és a jobbik esetben le is jön neki h mi is a helyzet.

3: a heterók egy része fel néz a melegekre akik felválalják magukat, mert felvállalják magukat, mert ugye azt az embert becsulik aki magát adja nem pedig egy maszkot épít ki maga köré

4: joggal mondhatod h én nem titkolok semmit, és felvállalom magamat a kigunyolások ,kitaszítások ellenére is. ez vitatkozásokba jól jöhet amikor a méltóságodat akarod megtartani, pl: legalább én felvállalom magam!!! vagy pl: ên nem titkolok semmit veled ellentétben!!!

5: megtudhatod h ki az igazi barátod és ki nem

6: megtudhatod h ki a meleg a környezetedben és segíthetsz is neki h elfogpgadja magát vagy h coming out-oljon.


kapásból ennyi jutott eszembe :D

2014. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly kérdés? :)

Én leszbikus lány/nő vagyok,és nem érzem,hogy bármilyen előnyöm származna ebből.

Sőt!

Ha az ember eljut odáig,hogy kibulizta már magát,szeretne végre megállapodni,esetleg lenne is kivel...akkor sincs esélyük rá. És miért? Mert semmilyen jogaik nincsenek.


Én pl. majdnem 5 éve élek együtt a párommal,de a világ szemében semmi közöm hozzá.

Ha esetleg rászánnánk magunkat a bejegyzett élettársi kapcsolatra,azzal sem érnénk el semmit.

Ugyanúgy nem lehetne gyerekünk.

Ugyanúgy nem lehetne közös vagyonunk.

Ugyanúgy semmi közünk nem lenne egymáshoz a világ szemében.

Csak eggyel több ok lenne,hogy ujjal mutogathassanak ránk.


Szóval ha valaki esetleg érzékeli a "melegség" előnyös oldalát is,az légyszi jelezze felém,hogy lehetek/lehetnék én is a részese!!!

2014. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Béla211 ***** válasza:
71%
Biztos hogy nem lesz nem várt terhesség...
2014. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%

Azért megvannak az előnyeink a heteró csajokkal szemben. Mint leszbikus nő a következőkre jöttem rá:


-épp tegnap csodálkoztam rá milyen drága a fogamzásgátló tabletta

-örülök neki, hogy nem kell hormonokkal tömnöm magam

-nem kell annyira ráparázni a korkülönbségre, elég ha kb. hasonló

-170 centi fölött vagyok, és akkor is nyugodtan veszek vel hat centis sarkú cipőt ha a párom két fejjel alacsonyabb

-több óráig tart(hat) a szex

-jó nők

-merevedési problémák? hát, ööö. de őszintén, elég ködös fogalmaim vannak arról hogyan működik az az izé.

-korán elmegy a párom? szuper. majd elmegy még kétszer a következő fél órában, ha rajtam múlik.

-ha nagyjából egy méret vagyunk, két ruhatárnyi cucc

-két embernyi mennyiségű smink (mondjuk ez se biztos hogy eggyezik)

-nem kell lehajtani a vécéülőkét

-mellek (kicsik is, nagyok is)

-nincs baba-para

-nincs átható AXE szag a fürdőszobában

-nincs az a kínosan ritmusos ágy nyikorgás mint a csávóknál.

2014. júl. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

köszi utolsó :) ha eszedbe jut még írj :D feldobja a napom :D

bár szerintem a fogamzásgátló és a dupla adag betét/tampon az kiegyensúlyozza egymást :D

2014. júl. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!