Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti tudtok hangzavarban olvasni?

Ti tudtok hangzavarban olvasni?

Figyelt kérdés

Ebben a rohadt családban nics egy óra, amikor csend van. Vagy a tv üvölt, vagy folyamatosan beszélnek. Hiába csukom be az ajtót, ugyanúgy hallom.

Nagyon ideges vagyok, mert hiába olvasnék, egy szót sem fogok fel, mert folyton pofáznak...


2014. júl. 28. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
a helyzet ugyanaz nincs egy k urva percem se hogy olvassak mer vagy a tv üvölt vagy a zene szól vagy üvöltöznek és a kérdésedre a válasz nem hangzacarban k urvára nem lehet olvasni
2014. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én tudok hangzavarban is olvasni (sokszor hallgatok zenét is közben)


szerezz füldugót

2014. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar a hangzavar, amikor olvasok...
2014. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg kizárni a zajokat. Én tudok hangzavarban olvasni, úgy nőttem fel, hogy 2 tesómmal sokáig közös szoba volt, aztán persze mindig ment valami. Megtanultam kizárni.
2014. júl. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, és igazuk van. Miért kéne csendben lenniük? Attól, mert te olvasol, járjanak lábujjhegyen? Na, persze.


Tanuld meg kizárni a zajokat, zene, füldugó, stb.


Az én mostohaöcséim is állandóan zajongtak, és? Most hajtsam el őket a picsbe, mert tanulnom kell? Nem, meg lehet oldani. Ha nagyon zavarnak, menj ki az udvarra.

2014. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom kizárni a zajokat tanulás közben sem, hiába próbáltam.

Nem normális beszélgetés, csak gügyögnek az állatoknak és hasonlók.

2014. júl. 28. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
muszáj volt alkalmazkodnom a zajhoz (kollégiumban laktam és állandóan zene /ordítás volt) és így már tudok tanulni és olvasni is.
2014. júl. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy ork ***** válasza:
Minden fejben dől el. Ha arra koncentrálsz, hogy zajongnak, szép, hogy zavar. Ha nyugodtan kezeled, nem sok az esélye, hogy megzavarnak.
2014. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!