Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Költözni akarok otthonról...

Költözni akarok otthonról hogy lehet? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok nagyon rossz a családommal a kapcsolatom az hogy miért nem írom le mert rengeteg dolog miatt anyukámmal élek apához nem költözhetek mert ő is ugyan ilyen lenne velem az egész családom szószerint kitagadott elakarok költözni egyedül a nagymamám áll ki mellettem de azt mondta anya hogy ha hozzá költözök annak nagyon rossz vége lesz nem fogja engedni (nem azért mert otthon akar tartani hanem azért mert rosszat akar ha már elköltöztem meg ő is elküldött otthonról) intézetbe mennék vagy kollégium vagy valami ilyen helyre ha a mamához nem jöhetek segítsetek légyszi hogy ilyenkor milyen lehetőségeim vannak ?? vagy van még egy lehetőség egy családdal én nagyon jóba vagyok és azt mondták hogy bármikor mehetek hozzájuk erre hogy van lehetőség vagy pedig elmegyek intézetbe arra hogy van lehetőségem ? vagy pl elmegyek intézetbe és az a család örökbe fogad utána anya vagy valaki tud ellene csinálni valamit vagy milyen lehetőségek vannak ilyen helyzetbe???
2014. júl. 28. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem a kolleszt válaszd! Ha az ismerőshöz költőzöl, zaklat tovább, Ők nm vehetnek örökbe addig amíg le nem mond Édesanyád! Ezt sem fogja megtenni-örömet nem fog okozni! Sok szerencsét!
2014. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ annyit szeretnék kérdezni hogy a kollégiumhoz viszont szülő beleegyezése kell igaz?? és a koleszra nem vagyok ugy jogosult mert se suli miatt se semmi olyan dolog miatt vagy oda hogy lehet menni??
2014. júl. 28. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont a lényeget nem írod le, de mindegy menj el a családsegítő központba, ott adnak tájékoztatást.
2014. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!