Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről írjak? Szeretnék történe...

Miről írjak? Szeretnék történeteket írni már eggyet el is kezdtem és szeretnék még írni. Persze nem könyvet csak valami kis történetet. Ha van ötletetek miről írjak kérlek írjátok le.

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 12:57
 1/5 anonim válasza:
Szerintem J.K. Rowling sem kérdezte meg, hogy miről írjon
2014. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj valamilyen lányról, aki nagyon különleges, és pl. bele tud olvadni a festményekbe, stb. De igazából nem tudom, hogy téged mi érdekel, lehet, hogy ez neked tök uncsi lenne, meg általában az ilyen történetíráshoz, meg zene csinálásához, meg festmény készítéséhez (tehát az ilyen müvészi dolgokhoz), nem csak akaraterö, hanem ihlet is kell.
2014. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben akkor kérlek írjatok címeket és onnantól már tudom is írni mert akkor kicsit gondolkozok és eszembe jut mi legyen a törénetben
2014. júl. 29. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Borzongó Sötétség

A macska

Lélekvándor

Csak egy szó volt

Látomás

Indiánok között

Az oroszlán ébredése

A falka

Lazíts, haver!

Valamelyikről csak eszedbe jut valami :D Mindenesetre, ha szeretnél még valamit, nyugodtan írhatsz privit:) Sok sikert!^~^

2014. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. aug. 6. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!