Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy online rendelés esetén jobb terméket szállítottak házhoz? Megtarthatom szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemrég rendeltem egy 7ezer forintos sátrat, de egy 18ezer forintos sátrat kaptam 7ezerért. Nyílván logisztikai hiba. Ők hibáztak, nekem ilyenkor semmi kötelességem felelősséget vállani. Vagy igen?
2014. júl. 31. 16:18
 1/8 anonim válasza:
Nem tarthatod meg.
2014. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párom is járt így. Szólt nekik, és elrendezték.
2014. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De igen. Vissza kell szolgáltatnod. Minap volt róla szó, hogy egy pofának véletlenül 50 ezer forint fizetés helyet 5 milliót utaltak. Szerencsétlen két nap alatt el is tapsikoltat mind. Most fizetheti vissza, de még az sem biztos, hogy ennyivel megússza.
2014. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szántóvető ***** válasza:
25%
tartsd meg nyugodtan és ne jelezd a boltnak a tévedést,valószínűleg sosem fog kiderülni.sajnos én még nem jártam így.
2014. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fejlemények, ha érdekel valakit:


Múlthét csütörtökön írtak e-mailt, hogy sajnálják a cserét,meg hogy elnézést kérnek a hibájukért és hogy másnap jönne érte egy futár, és jövőhét hétfőn hoznák a "várva várt" sátrat. Erre azonnal visszaírtam, hogy nekem a sátorra azonnal szükségem volt, elutaztam, és nem tartok igényt a probléma orvoslására, meg mondtam nekik hogy máskor ügyeljenek oda a logisztikai ügyintézésükre. Azóta nem jött futár, se email, és nem is telefonáltak. Úgy fest, nálam marad :D

2014. aug. 5. 17:04
 6/8 szántóvető ***** válasza:
na várj.miért nem azt írtad vissza hogy a megrendelt árut kaptad?
2014. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy fest, nálam marad :D


Nézd, ez így büntetendő. Ha nem jelentek fel a rendőrségen, azt kizárólag a válságnak köszönheted. Hosszú idő lenne, mire a káruk rendeződik. S nagyobb veszteség, ha a "kedves vevő" teletrombitálja a netet azzal, hogy ezek milyen izék. Hát inkább benyelik. De azért olyan nagyon biztos ne legyél benne.

2014. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tűkön ülne, hogy mi lett a vége ennek az egésznek, akkor közlöm vele, hogy semmi. Lassan 3 hónap eltelt, abból 1 hónapig használtam a sátrat, és nem szóltak semmit. Az előző kommentelővel pedig egyetértek, szerintem a 11ezer forint miatt nem fognak pereskedni vagy rendőrségre menni, mivel valószínűleg az drágább lenne. Egy szó mint száz, nálam maradt a sátor :D
2014. okt. 29. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!