Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne néhány kérdésem a Légy...

Janika47622 kérdése:

Lenne néhány kérdésem a Légy jó mindhalálig címü könyvböl. Nem hasznos kérdésektől légyszi kíméljéteket! 1. : Mikor és hol játszódik a regény? Mutasd be a várost! 2: Hogyan kerűl a műbe csokonai? 3: Gyüjsd össze és jellemezd a főhös osztálytársait!

Figyelt kérdés

4.: Írd ke röviden a lutrival kapcsolatos eseményeket!

5.: Értelmezd a regény címét, adj más címeket a regénynek! 6.: Ki volt Posalaky úr?



2014. aug. 1. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ,de ha elolvasod a könyvet ,akkor ezekre a kérdésekre te is tudnád a választ.

Ne várd el ,h más megcsinálja helyetted a "házit".

Mert ez nyilvánvalóan az.

Viszont ,ha olvastad és úgy sem tudsz ezekre a kérdésekre válaszolni az mindenképp szégyen.

"Nem hasznos kérdésektől légyszi kíméljeteket!" -> nem kérdeztem semmit :D

2014. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

am te sem válaszoltál hanem kioktattad a kérdezőt


hajára kenheti a válaszod

2014. aug. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van ez a nyilas misi gyerek aki hatalmas lúzer, totál életképtelen a kiscsávó

nem tudom minek erőltetik még mindig ezt a regényt

anakronisztikus, nem a mai valóságról szól, a főhős egy idióta hülyegyerek


nem tudok a kérdéseidre részletesen, az elvárásoknak megfelelően valaszolni sajnos, de elég nagy a net, minden infót megtalálsz erről a nyomorult regényről

2014. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves 2. válasziró ! Ha az én válaszom a hajára kenheti ,akk a tied hova ? :D

Nagyon beszóltál most hallod ?! :DDD

2014. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Am arrol én nem tehetek ,h a kérdezőnek nincs annyi esze ,h ha már nem olvassa el a könyvet / nézi meg a filmet :D ,akk nem google-ön keres rá , hanem kiirja gyk-ra , ahol egyébként nem fog választ kapni a kérdésére ,mert ki lenne az a hihetelenül kedves egyed ,aki megoldja a háziját ?
2014. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

en simán


de már annyira régen olvastam meg már akkor is rühelltem


közben eszembe jutott, hogy posalaky? bacsi a vén pedofil volt, akihez misi mindig feljárt, de Móricz nem ment bele a piszkos részletekbe, szal csak felolvasott neki Misike mert az öreg vak volt

2014. aug. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!