Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik az új könyvem...

Hogy tetszik az új könyvem néhány részlete? A kiadó imádta, ha küldök részletet, és tetszik nektek, elmondom, milyen címen fog megjelenni.

Figyelt kérdés

,,Szemében furcsa fényt láttam. A szerelem vakította el. És én nem hagyhattam ott, mondva, hogy Rolanddal vagyok együtt. Továbbra is ebben a kettős színjátékban kell szenvednem, miközben a saját érzéseimmel nem törődöm, csak a szerelmeimével"


"El kell folytatnom magamban az érzést. Nem szabad vele lennem. Nem vagyok elég jó neki. Én ezzel csak próbálom megvédeni őt. Megvédeni saját magamtól. Tönkretenném őt a vad és szenvedélyes szerelmünkkel. Így hát Rolanddal maradok. Csakis miatta. Igaz, most összetöröm a szívét, de ő erős, kibírja majd. És talál majd egy lányt, aki nálam jobban tudja majd szeretni."


,,Még ma is akárhányszor meglátom, elmosolyodom azon, hogy milyen szerelmesen tudott rám nézni...milyen szenvedélyesen sétált el mellettem(...)

Visszatérve, két szék között a padlóra estem, ugyanis Roland nem tudta felfogni, hogy egy ilyen lány, mint én, hogy tudna szeretni egy olyan fiút, mint ő. Hát igen, én nem vagyok felszínes, de tényleg meg kell hagyni, jobbat érdemlek. Csak nem tudom, hol keressem."


"Mesebeli pillanat volt. A nap ragyogott, s lágyan csipogtatta meg az amúgy aranybarna bőrét. Megtaláltam. Azt hiszem, ő számomra az igazi. Kocsmáros Zsolt.. milyen szépen cseng a neve, s mennyire passzol az enyémhez. Az istenek is így rendelték, hogy mi egy napon majd együtt leszünk. És ezt ő is érezte.. biztos vagyok benne. Gesztenyebarna szemeit folyton éreztem a bőrömre simulni: tudtam hogy engem bámul mindig. Ez egy valódi szerelem kezdete.


Ilyen napló szerűség, ezek csak részletek!!



2014. febr. 8. 23:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem szoktam szerelmes regényeket olvasni, de felkeltette az érdeklődésem. Mivel nem kedvencem a téma, biztosan nem szaladnék a boltba megvenni, de ha ajándékba kapnám akkor lehet elolvasnám. Amúgy jó, és érdekesnek tűnik.
2014. febr. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha fegyverrel kényszerítenének, akkor sem olvasnám el! :)

A szerelmes sztoriktól a falnak megyek.

Ha magyar nevek és helyszínek vannak benne, az még rosszabb - unalmas.

L24

2014. febr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még vélemények
2014. febr. 9. 10:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Melyik kiadó imádta? És mennyi idő után jeleztek vissza?
2014. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Itt a part 2, erre is jöhetnek kommentek :)

www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__5364968-hogy-tetszik-az-uj-konyvem-reszlete-part-2

2014. febr. 9. 11:46
 6/14 anonim válasza:
59%
Túl sok a giccs. A magyar nevek szörnyűek. Ha kicsit leveszel a giccságyúból és angol neveket teszel bele( no meg magadnak is kitalálsz egy jó angol nevet)akkor rohannak majd a kamaszlányok megvenni! Hacsak nem tömeggyártás! :)
2014. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy valami miért csak akkor eladható, ha az amerikaiakat majmoljuk. Magyar vagyok, büszke vagyok rá! Miért ciki ez, vagy kevésbé jó ettől valami?

És amúgy is, a kiadó szerint remek újítás lesz ez a könyviparban.

2014. febr. 9. 12:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik kiadó?
2014. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"Koppannak a mondatok", rosszak az írásjelek, az egész kb. egy unalmas felolvasás hangulatát hozza. A magyar nevek engem nem zavarnak, szíved joga, de melyik kiadó engedi, hogy megjelenés előtt szabadon és nyilvánosan terjessz részleteket a könyvből az ő külön engedélyük nélkül? (Azt hiszem, ez ok a szerződésbontásra.)
2014. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetősen "egyszerű" fogalmazás, semmi irodalmi nincs benne. Sablonos, közhelyes. Bocs, de így látom.

És történetesen elég jól belelátok a könyvkiadásba, nehezen tudom elképzelni, hogy "imádták" volna, tekintve, hogy egy-egy könyv kiadásába milliós nagyságrendet kell beleölniük, és mivel egy ismeretlen szerző esetében kb. 100 példány adható el piaci áron, így nagyon megnézik, mibe fektetnek. (Sajnos ennél ezerszer jobban megírt könyvek sem fogynak...)

2014. febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!