Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért mondjátok, hogy a...

Fiúk! Miért mondjátok, hogy a teltebb idomokat szeretetik (ill azt aki nem az a nagyon vékony), közbe meg ha belinkelnek egy nem anorexiás csajról egy képet, egyből lehurrogjátok, hogy milyen kövér?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Telt IDOM.

Tehát: mell, fenék.

Ha egy nőnek jó alakja van, és hozzá kib*szott jó melle és segge, akkor beszélünk telt idomokról. Ha viszont a testén 30 p*nát tudok hajtogatni, az már nem telt idom, az kóros elhízás.

Remélem érthetően vázoltam a különbséget. =)

2010. jan. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hát nemtudom

ezt a kérdést nem írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__56.. de kicsit meglepett amiket írtak rá,h mien hájas meg ez meg az..

2010. jan. 11. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
sok a nagyarcú srác :) de kevés srácnak baja egy enyhén duci csajjal szerintem :) ENYHÉN duci... mindenhol egy KIS fognivaló... nem dagadt :) az már gusztustalan... és gondolom te épp egy teltebb csajszi lehetsz szal ja... keress olyan pasikat, akik szeretik a dagicsajokat.ennyi. pontozhatsz lefele ;)
2010. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem pontozlak lefele..mert nem vagyok teltcsaj,nincs rajtam háj,de anorexiás sem vagyok..de az összes ilyen jó oasinak 40kilós (de tényleg 40kilós) csajai vannak...
2010. jan. 11. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok again. =D

Hol élsz Te?

Egy jó pasi először is mindenkinek relatív. Én pl. azért tartom magam annak, mert eléggé művelt vagyok, minden témához kellőképpen hozzá tudok szólni, és elég gyakran kerül a kezem ügyébe könyv, vagy egyéb folyóirat, amivel gyarapíthatom a szókincsem. Sportolok, nem csak hobbiszinten. Ebből fakadóan sűrűn vagyok hálózva néminemű izomköteggel, melyhez 182 cm-s magasság is társul.

(Meg szerény is vagyok. =D)

Persze nyílván ezt kép nélkül nem lehet megállapítani, nem állna szándékomban egy anoním oldalon kamuzni, mert úgyse ellenőrzik le. =)

Szóval, ha én abba a kategóriába tartozok, hogy jó pasi, akkor jogosan feltehetem azt a kérdést, hogy a jó pasik mióta járnak 40 kilós gebékkel?

Mert nekem rohadtul nem az az ideálom. =)

2010. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert azoknak van önbizalmuk, mert ők is meg vannak győződve róla, h az anorexiás csajok jönnek be a pasiknak...
2010. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

oha...első!!szerény vagy mii?? :DDD

lehet h neked épp nem de mindenki más a gizdákra bukik..

2010. jan. 11. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is végtelenül kisportolt vagyok, és művelt, akárcsak a nem is oly régen előttem szóló :)

Nálam ez úgy működik, hogy előszöri kell egy bájos arc, ami megfog :) No már most egy bizonyos súly felett, számomra már nem bájos egy arc... 180 vagyok, tehát 173 centi a maximum ami még belefér egy lánynál, nem szeretném ha magassarkúban túlnőne rajtam :)

Tehát mondjuk 173 centi, és 65-68 kiló. Tapasztalat, volt egy barátnőm, 173 centivel és 65 kilóval. Amikor elérte a 68-at, szóltam, hogy ez már sok lesz.

Nem hiszem, hogy azzal szeretném a másikat, hogy bármekkorára is hízik szó nélkül hagyom...

A kép ami a másik kérdéshez tartozik. Aranyos kislány, inkább az arányokkal van gond... Nagyon alacsony. De az arca bájos, így hát simán beleférne a keretbe :)

Az meg, hogy a gebék jönnek be a pasiknak, ugyanakkora buta általánosítás, minthogy a kinézet nem számít...

A lányok egyébként (akik állandóan fogyóznak 50 kilósan)nem a pasik elvárásai miatt teszik. Általában komplexus van a háttérben, illetve olyan példaképet választanak aki gebe...

És egyébként, hogy a ducik nem kelnek el, butagság... Ahogy én látom az átlagot mondjuk egy strandon, tele van hasas-csöcsös (számomra nem tetsző) lányokkal... És legtöbbször a pasijuk gebe... Mert azok meg biztos szeretnek hegyet mászni ;)

És az önbizalommal sincs sokszor gond, mert a szórakozó helyek tele vannak szintén kövérkés lányokkal, akik S-es topikát húznak az amőba testükre...

2010. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

173 cm, 65-58kg-mal már teltnek mondható szerintem.

De én nem a kövérekről és a vékonyakról beszélek,hanem az normál testalkatúakról,akiken tényleg nem lóg semmi,valamint a nagyon gebe anorexiásokról.Az a baj,h a többség mondjuk 170cm-es magassáággal nem az 50-55kg-sakat választja, hanem a 45-50 kg-sakat!! Értitek már?:(

2010. jan. 12. 13:39
 10/11 A kérdező kommentje:
ops elírtam bocsi 65-68 kg
2010. jan. 12. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!