Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem animéket ajánlani?

RainGirl kérdése:

Tudnátok nekem animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Ezeket már láttam: Fairy Tail , Kuroko no basuke, Noragami, Strike the blood, Diabolik Lovers, Toradora, Kaichou wa Maid-sama, Ao Haru ride, Tonari no Kiabutsu-kun . Eekhez hasnló kellene. Az nagyon jó lenne, ha a grafika nem a régebbi, hanem az újab/szebb grafika lenne :) Lehet lövöldözős(lehetőleg Love-val) Vagy az a féle amelyikben angyalok/démonok,sárkányok,varázslók szerepelnek!
2014. aug. 1. 12:50
 1/2 anonim válasza:
34%

Sword art online, Magi, Kukucska kalandjai(!!!!!), Mirai nikki, Brave 10, Guility Crown, Special A, Pshycho pass, K, Angel Sencury, Chrno Crusade, Romeo x Juliet, Btooom, Full metal Panis!, Full metal alchemist, Another, Gintama, Arakawa under the bridge, Inuyasha, Kore wa zombie desu ka, Bleach, Zetszuen no tempest, Ao no exorist, Darker than black, Toradora, Durarara, D. Gray Man, Katekyo Hitman Reborn, Kyoh kara Maoh, Beelzebub, Noragami, No.6,Ouran Koukou Host club, Uragiri wa boku o namae o shitteiry, Love Stage, Junjou Romantica, Sekai ichi hatsukoi.


Tessék :) Válogass kedvedre :D

de tudok ajánlani egy oldalt: Animeaddicts. hu

2014. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ao Haru Ride-ot nem tudom, hogy láthattad, mert még csak most fut:D

Ettől függetlenül:

Code Geass

Psycho-Pass

D.Gray-man

Chihayafuru (van második évada is)

Ao no Exorcist

Accel World

Wolf's Rain

07-Ghost

Angel Beats!

Mirai Nikki

K

No.6

Durarara!!

Sword Art Online (második évad most fut)

2014. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!