Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írna az, aki úgy gondolja,...

Írna az, aki úgy gondolja, hogy neki a legalacsonyabb a hasznos válaszok átlaga?

Figyelt kérdés
Előre is köszi! Csak kíváncsi vagyok, mert nekem volt már 10% is, és hogy van-e alacsonyabb.

2014. aug. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
inkább a legmagasabbat kellene kérdezned. Negatív rekordot, csak provokatív személynek lehet. Meg aki direkt erre utazik, mint neked kérdező.
2014. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy, mert ha fiatal, akkor giga nagy stréber, ha pedig öregebb és nem tudsz rendes választ adni, akkor maradj csöndbe! És am nekem most 48% és nem provokálok senkit!
2014. aug. 8. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Én provokállak, te is olyan debil vagy, mint a többi 98% itt :)
2014. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak olyan emberekkel vitatkozom, akiknek az IQ-ja minimum 120. Úgyhogy pá!
2014. aug. 12. 09:17
 5/7 anonim válasza:
Sok mindenki megsértődik ha igazat válaszolsz vagy lehujéz ha félregépelsz szóval szerintem lehet alacsonyabb 10% nál mert van elég sok szemétkedő az oldalon és ne stréberez senki nincs hozzá jogod(én csak 10 éves vagyok és fizikát magolok,mikrobiológiát és geológiát és tuti többre viszem majd mint te.)
2018. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocsánat a lehülyézt ly-vel akartam írni és nem j-sal.
2018. febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Attól függ az eredmény milyen gyakori kerdésekre válaszolsz és mennyire ha sokat szoktál megválaszolni akkor magassabbat elérhetsz nekem az elsö héten -1 lett mert csak kettöre válaszoltam mistmár 15 vagy akár húszra is válaszolok és mostmár36%nál tartok.
2018. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!