Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Széchenyi István...

Milyen a Széchenyi István Gimnázium (Újbuda)?

Figyelt kérdés
Mik a vélemények?

2014. aug. 4. 13:22
 1/10 anonim válasza:

Szia! Én idén érettségiztem, így igen frissek még az élményeim :) A tanárok nagy átlagban jófejek, a magyartanáromat például kifejezetten imádtam :) Történelem, földrajz erős, tőlünk sokan szenvedtek vele, de megérte, mert tényleg megtanultuk az anyagot, nem csak beültünk órára. Nyelvoktatás sok tanárnál sajnos inkább pofára megy, mint tudásra. Rengeteg programot szervez az iskola (családi nap, éjjeli foci, röplabdabajnokság, ki mit tud? szerűség, Széchenyi-nap, stb.). A diákok.... Nos, az idei kilencedikesek nagyrészt (mármint szeptembertől 10.-esek) szerintem nem valami minőségi eresztés, de azt nem tudhatom, most milyen diákokat vesznek fel :).

Ja, és az érettségim jól sikerült, amire tanultam (mert arra volt szükségem továbbtanuláshoz), az jó lett. Az emelt szintű magyar érettségim például 5-ös lett. Szóval oktatásügyileg sem egy rossz iskola. Ha valami még érdekel, írj nyugodtan :)

2014. aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon köszi:)
2014. aug. 6. 07:30
 3/10 A kérdező kommentje:
A rajz milyen szinten megy és az angol?
2014. aug. 6. 07:32
 4/10 anonim válasza:
Médiás voltam, csak két évig volt rajzom, de szerintem eszméletlen jó a rajztanár, lelkiismeretes, és tényleg ért hozzá. a rajzosok között volt egy-két ismerősöm, és nagyon sokat fejlődtek, egyikük érettségizett is rajzból, majdnem max pontszámot ért el. Az angol, hát az attól függ, milyen tanárt fogsz ki :/ van aki tényleg komolyan veszi, és tudja hogy fontos, és tényleg tanítani akar, de van olyan tanár is, aki csak túl akar lenni az órán (nekem volt ilyen tanárom 9.-ben, hát... nagyon sokat felejtettem. de aztán tanárcsere, és most 4-es angolérettségim van, pedig sosem volt sok érzékem a nyelvekhez).
2014. aug. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi! és milyenek a termek és általánosságban a diákok?
2014. aug. 6. 11:33
 6/10 anonim válasza:

A termek egyre jobban felszereltek, sokkal jobb, mint mikor én kezdtem odajárni, összességében szerintem megfelelően igényesek, több terem tavaly volt festve.

A diákok nagy általánosságban rendesek, nyitottak, nekem semmi komolyabb konfliktusom nem volt a 4 év alatt.

2014. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csak nem oda fogsz járni?
2014. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most szeptemberben kezdem a nyolcadikat és a tanárok mondták,hogy nyáron jó lenne ha lenne elképzelésünk,hogy hova fogunk tovább menni.Így jött ez a gimi.A válaszaid alapján szerintem és más információk szerint,úgy döntöttem,hogy nagy valószínűszéggel ezt fogom választani.Úgy,hogy nagyon szépek köszönöm!!!:))))
2014. aug. 6. 15:16
 9/10 anonim válasza:
Szívesen, sok sikert! :) Szerintem nem fogod megbánni :)
2014. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gombos Krisztina válasza:

Sziasztok!

Szombaton megyek felvételizni az Újbudai Széchenyi gimibe,média szakra.Tudnátok segíteni,hogy milyen kérdéseket tesznek fel a szóbelin?

Köszönöm.

2015. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!