Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Szent Johanna...

Hogy is van ez? Szent Johanna Gimis kérdés! (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Reni ugye nagyon kedvelte a Beatles-filmeket, és gyakran emlegette az Állj mellém! című filmet is. Ha jól emlékszem, Beatles-ös filmként volt róla szó, amikor tudtommal semmi köze ennek a filmnek (http: [link] az együtteshez. Vagy van egy ilyen külön Beatles-film, ezzel a címmel? Ez nekem nem egyértelmű, de lehet, hogy csak rosszul emlékszem.

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. aug. 5. 00:09
 1/4 Quasar07 ***** válasza:
Szia ! Pontosan melyik részben olvastad ezt, mert nekem nem igazán rémlik ilyen., hogy ez kimonddottan Beatleses filmnek írja le? Nem lehet, hogy valamit félreolvastál, vagy értettél?
2014. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem nagyon emlékszem. :// Nem tudom, mikor adott neki kölcsön Arnold DVD-ket? 2., 3. rész környékére tippelném....
2014. aug. 5. 01:08
 3/4 anonim válasza:
Nem Beatles film :) és Arnold ajánlotta Reninek:))
2014. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Közben utánanéztem, tényleg semmi köze az együtteshez, nem értem, hogy emlékezhettem így. :D
2014. aug. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!