Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak egy ismeretlen...

Mit csináljak egy ismeretlen külföldi hívás esetén? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kaptam egy hívást (elvileg) Montenegro-ból reggel 05:23-kor. Visszahívtam és nem szóltak bele. Félnem kellene, hogy levontak egy csomó pénzt? Vagy csak néhány fiatal szórakozik . A szám +382-vel kezdődik. Kiderült, hogy az egyik rokonomat is hívták hasonló számmal, az utolsó három számjegy különbözött. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 5. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó reggelt! Napok óta ettől hangos a sajtó, s itt is ki lett már alaposan tárgyalva.
2014. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a tökért hívtad vissza?
2014. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kulfoldi szamot visszahivni? Minek? Van ott rokonod, ismerosod? Vartal onnan hivast?


A helyedben tulzottan nem csodalkoznek, ha a visszahivasod percenkent sokszaz forintba kerult volna, de meg is erdemled.

2014. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először: A kérdésemre választ és nem szemrehányást vártam...

Másodszor: Ha nyugdíjas vagyok és szemüveges, és ha hajnal fél hatkor felhívnak és nem látom a számot, ráadásul úgy, hogy a fiam és a párja gyereket várnak (azt hittem a kórház az), akkor gondolkodás nélkül visszahívom.

Feltettem egy értelmes kérdést, nem tudom miért olyan megerőltető normális választ írni.

2014. aug. 5. 18:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hívdd fel ha majd újra hív akkor ne is vedd fel.Sokba kerülhet:)
2014. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

"Ha nyugdíjas vagyok és szemüveges, és ha hajnal fél hatkor felhívnak és nem látom a számot"


Vegyél egy nagy kijelzős készüléket, édesapám, ha nem látod a számokat, mert ez így nem oké.

Amúgy meg kamuzol, mert a visszahívó funkciót látod a képernyőn, a számot meg nem?


"a fiam és a párja gyereket várnak (azt hittem a kórház az)"


Vazze, Montenegróba jár szülni a fiad...?


"akkor gondolkodás nélkül visszahívom."


Na ez a gond. Gondolkodni KELL, érted? Még egy nyugdíjasnak is.

Az ilyeneknek szokták az árubemutatós hétvégén eladni a víztisztítót meg a matracot egymillióért részletre.


"Feltettem egy értelmes kérdést, nem tudom miért olyan megerőltető normális választ írni."


Adtunk pár értelmes választ az ostoba kérdésedre, nem tudom, miért olyan megerőltető felfogni.


Ez volt a kérdésed, ha már elfelejtetted volna: "Mit csináljak egy ismeretlen külföldi hívás esetén?" Erre megmondtuk, hogy mit csinálj: ne hívd vissza. Mi a tökömеt nem vagy képes ezen megérteni?

2014. aug. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem fogok szájharcolni... de a pontos kérdésem ez volt:

"Félnem kellene, hogy levontak egy csomó pénzt? Vagy csak néhány fiatal szórakozik?"

Kérlek titeket, hogy ERRE a kérdérsre válaszoljatok.

2014. aug. 6. 12:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre is valaszoltam mar: siman lehet, hogy az a visszahivas tobb szaz forintodba kerult, mert nem tudhatod milyen emeltdijas telefont hivtal vissza. Percenkent 160 forint az alap hivasdij pl. t-mobile iranybol, telenor felol 162.
2014. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, van igazság abban, amit kifogásolsz, de hát az a helyzet, hogy a közönség jelentős részét unatkozó tizenévesek adják. És rengeteg olyan kérdés van, amelyik állandó, vagy gyakrabban ismétlődik, mint kellene.

Bár magam is hatvan fele járok, csípi a szemem, hogy mindig mindent előröl kell kezdeni. S hát számítógépes ismeret sem nagyon kell ahhoz, hogy ha gyanús hívást kapok, akkor nem hívom vissza. Hát ezért történhetett, ami történt.

2014. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!