Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ismeretlen nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ladylizbeth kérdése:

A barátom ismeretlen nőket jelölget facebookon és nézegeti a képeiket. A nők alsóneműben vannak és nagyon formásak. A legtöbb közülük külföldi. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Eléggé zavar a dolog :(
2013. ápr. 15. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
jelölgess meztelen férfiakat, csupasz f@rokkal. majd meglátjuk, mit szól a drága :)
2013. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne kombinálj túl, pont azt jelenti, amit látsz: a férjednek tetszenek a formás nők szexi alsóneműben.
2013. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de azért az már túl megy azon a bizonyos határon hogy jelölgeti őket.. távkapcsolatban vagyunk 2 hetente találkozunk és tudom hogy mindkettőnknél nagy a vágy de nem értem miért kell ezért ilyeneket bejelölni.. akkor miért nem néz simán képeket a neten? vagy mást..

vagy azt jelentheti hogy nem vagyok elég jó neki? :/

2013. ápr. 15. 09:59
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szereti a szép nőket, az újdonságot. A legtöbb pasi nézeget ilyen oldalakat, ahol fiatal és bombázó csajok nagy fenékkel, mellel pózolnak, csak nem mindegyik csinálja ezt nyilvánosan. Kellemetlen a Te helyzeted, mert a fészbúkon ezt mindenki látja, hogy milyen oldalakat lájkol, jelöl ismerősnek. Mások előtt gondolom ez neked ciki, megértelek. Mondd el neki, hogy legalább ne csinálja ennyire feltűnően, nem kell ismerősnek jelölnie minden csajt azért hogy megnézegesse a képeit. Ha nem ért meg téged, elutasítja a kérésed, vagy szimplán nem vesz róla tudomást, akkor érdemes elgondolkoznod azon, hogy vajon mikor húnyt ki a kapcsolatotokból a tolerancia, a megértés és a tisztelet!!!
2013. ápr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Elkapta ôket is a "molett a szép" betegség:( ôszintén sajnàlom!:(
2013. ápr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerinted mégis mit jelenthet?
2013. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy a barátod egy teljesen normális férfi!
2013. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez már sok lenne. A párom sem örülne, ha ismeretlen, alsónaciban pózoló pasikat jelölgetném. Amíg csak megnézi, addig azt mondom, hogy jó, miért ne? De ez a bejelölgetés nekem már túlzás.

A neten rengeteg formás, pucér, félpucér nőt lehet nézegetni anélkül, hogy a közösségi oldalakon ismerősnek kéne jelölni őket. Azért elgondolkoznék rajta, mi a jó francnak ez? Dicsekedni akar a haverok előtt, hogy neki ennyi csini, bugyis csaj ismerőse van? :D Ez már magamutogatás. Ilyen nem az "igazi férfiak", hanem a hülyegyerekek csinálnak, már bocs.

2013. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle és vágd jól szájon!ezek szerint nem egy hűséges típus.
2013. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
"Kérdezd meg tőle és vágd jól szájon!" - családon belüli erőszakra nem bújtunk fel senkit.
2013. ápr. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!