Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Utálom, ha lebarnulok! "...

"Utálom, ha lebarnulok! " probléma! Mit tehetnék a következő szituációkban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most egy olyan problémát tárok elétek, ami hogy is mondjam, nem éppen mindennapi. Szóval elegem van abból, hogy lebarnulok, és a következő esetekben mit tegyek?


1. Ha egy hétre táborba megyek, és amikor strandra megyünk, hogy érjem el, hogy nem csak ne égjek le, hanem azt is, hogy ne barnuljak le!!!????


2. Ha mégis lebarnulok, hogy gyorsítsam fel a színkopást???!!


3. Azt vettem észre, hogyha csak úgy otthon vagyok és mondjuk lemegyek mondjuk a boltba, vagy a kertbe a srácokhoz játszani, akkor nem tanulók le, csak ha strandon vagyok. Szóval milyen szituációk vannak ahol lebarnulhatok??!!


Előre is köszönöm a válaszokat! (Most is le vagyok barnulva szóval a kettes aktuális, de MINDEGYIKRE kérek választ köszönöm! :-) )


13/F



2014. aug. 6. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

1) nagyonnagyon magas faktoru fenyvedo (gyk.: naptej)

2) sehogy

3) a strandon konnyebben barnul az ember (es te is) mert a vizfelulet is ver vissza naposugarakat amik barnitanak.


hordhatsz megfelelo furdorucit amiben nem barnulsz le:

[link]

2014. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. KÖSZI!!

2. Ó!

3. xD Kösz,de nem veszek fel matrózruhát strandoláshoz! :-)

Ment a zöld pacsi!

2014. aug. 7. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!