Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan 'iskola' ahol írni...

Van olyan 'iskola' ahol írni tanítanak tizenéveseket?

Figyelt kérdés
Írás alatt nem azt értem, hogy betűket, hanem hogy fogalmazni. 14 éves vagyok, és az az álmom, hogy egyszer író leszek. Ha tudtok ehhez valami segítséget, akkor légyszíves osszátok meg velem. Köszi :)
2014. aug. 7. 17:00
 1/1 anonim válasza:
Én ilyen iskoláról még nem hallottam(,bár ez nem jelenti azt,hogy nem is létezik), de, szerintem, sok-sok olvasással rengeteget tudsz javítani/finomítani a stílusodon. Ajánlom még, hogy vezess naplót vagy blogot, amelyik jobban tetszik, és alaposan megfontolva, választékos szókinccsel próbáld meg leírni azokat a dolgokat, amink történnek veled, vagy a véleményedet valamiről, akármiről, még az is jó téma lehet, hogy író szeretnép lenni. :) Sok sikert, egyébként, remépem, hallunk még rólad ;)
2014. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!