Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudok sürgősen szavazatok...

Hogy tudok sürgősen szavazatokat gyűjteni Facebookon?

Figyelt kérdés

Hogy tudok sok szavazatot sürgősen gyűjteni?


Facebookon a Bfashion oldal hirdetett fotópályázatot, a tőlük vásárolt terméket kellett fotózni kreatív módon. Pályáztam és most a 3.helyen vagyok. Szeretnék első lenni. Jelenleg nem olyan sok szavazat hiányzik, kb 30. Ismerősöket már mind felkerestem egyenként. Mit lehetne még csinálni?



2014. aug. 8. 08:48
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Tehát ezen a "szavazáson" nem az számít, hogy kinek a fotóját kedvelik jobban az emberek, hanem az számít, hogy kinek vna több aktív ismerőse, vagy ki kreatívabb a szavazatszerzésben?
2014. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos a szavazatok mennyisége számít. Nekem sem tetszik ez így. Ha zsűri döntene, az lenne a normális. Viszont azért bízom benne, hogy tudok még szerezni így is szavazatokat, mert szerintem az én képem az egyik legjobb kép. Elég béna fotókat küldtek be. Talán még kettő van akire én szavaznék, ha én nem indultam volna....
2014. aug. 8. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!