Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiolvastam az Szjg-t, a...

Forever 18 kérdése:

Kiolvastam az Szjg-t, a Bábelt most fogom elkezdeni az akkor szakítsunkat, de utana?

Figyelt kérdés

Ne gyertek nekem az aljas koppintással a Hűvösvölgyi gimivel és a Dac-kel se. A Leiner Laura könyvei-hez hasonló jó könyveket tudtok???


12/L



2014. aug. 8. 10:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és ki nem állhatom a Harry Pottert.. Előre iis köszi mindenkinek!
2014. aug. 8. 10:45
 2/13 anonim válasza:
Cally Taylor: A mennyország várhat (Heaven can wait) nem hasonlít a föntiekre, de nagyon jó könyv:) Ja és van egy másik az pedig Gregory Hughes től A holdat az égről (Unhooking the moon)
2014. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Leiner Laura könyvei-hez hasonló jó könyvek" ilyen nem létezik, csak ezeknél százszor jobb ;)

John Green, Sarah Dessen, Alyson Noel, Stephen King könyveit ajánlom

konkrét példák más íróktól

Kemese Fanni - Pippa Kenn sorozat

Suzanne Collins - Az Éhezők Viadala trilógia (The Hunger Games)

James Dashner - Az Útvesztő (The Maze Runner) (trilógia)


Jules Verne könyvei,

a Nagy Indiánkönyv (ha szereted az ilyesmit)

2014. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, várom még. Az éhezők viadala ténleg annyira nagyon jó? Mert sokan írtán azt.
2014. aug. 8. 12:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Az útvesztő:James Dashnertől egy 12 éves lánynak való?
2014. aug. 8. 13:16
 6/13 anonim ***** válasza:
A kommentedre valaszolva: igen es igen. Az Ehezok Viadala c. konyv tenyleg "annyira" jo es Az Utvesztot tenyleg elolvashatja egy 12 eves.
2014. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Hopp... Ha 12 vagy akkor ne vedd figyelembe az első kommentet. Azokkal szerintem várj 1-2 évet...
2014. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oksi köszönöm. Csak azért kérdezem, mert utálom a horrort nem szeretek rettegni.
2014. aug. 8. 20:58
 9/13 anonim válasza:

John Green: Csillagainkban a hiba

Atlantisz 1-3

Én ezeket a könyveket nagyon szeretem és 13 vagyok, szóval nyugodtan elolvashatod! ;)

2014. aug. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
nem tudom tudod -e hogy nem sokára megjelenik a "Bexi sorozat" Leiner Laurátol. :) 12/L
2014. szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!