Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan igényelhetem a családi...

Hogyan igényelhetem a családi pótlékot?

Figyelt kérdés
A férjemnek utalják a családi pótlékot, és én azt szeretném, hogy az én bankszámlámra menjen. Hová kell KONKRÉTAN fordulni, hogy ezt megváltoztassák?
2008. aug. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyar Államkincstár az illetékes az ügyben. A honlapja [link] Itt meg tudod nézni, hogy melyik kirendeltség van hozzád a legközelebb.
2008. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ezen belül? mert csak a számlaszámot kellene megváltoztatni!
2008. aug. 5. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Töldsd ki nyomtatott betűkkel az alábbi doksit, és küldd el ajánlottan a lakóhely szerinti M.Á.K. kirendeltségre:

[link]

2008. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :)

de biztos h ez a kjó? mert a családit már jópár éve kiküldik, csak más címre kéne... :D

bocs az értetlenkedésért :S :D

2008. aug. 5. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy nem utalják csak úgy másik számlára, hanem meg kell igényelni, mert változás áll be az igénybevevőnél! Olyan nincs, hogy a férjed nevére, és a te számládra utalnak! Na itt az egész:

[link]

2008. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!