Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook illemszabály Hogyan...

Facebook illemszabály Hogyan kell hozzászólni egy facebookra felposztolt információhoz? Köszönéssel kell kezdeni?

Figyelt kérdés
A fitnesz stúdió egyik alkalmazottja posztolta fel, hogy nyáron mikor tartanak zárva. Én aláírt: bocs, de a havi bérletekkel mi lesz? Erre ki lettem oktatva, hogy először is köszönjek. Valóban minden hozzászólást köszönéssel kell kezdeni? Utána megírta, ha nem így kérdezem még segített is volna, de forduljak a vezetőséghez. Nagyon bánt a dolog

2014. aug. 9. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem egy haverodnak írtál, megfogalmazhattad volna a kérdést kevésbé hányaveti módon is.

"Üdvözletem!/ Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a havi bérletekkel így mi lesz?"

2014. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, illik köszönni, mint élőszóban is. Barátokkal persze sokkal lazább, de ez mégiscsak "hivatalos" bejegyzés volt, nagyonis illett volna.
2014. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem szoktam köszönni, s nekem sem köszönnek soha. De a stílus azért nem mindegy! Ha betűre pontosan azt írtad, hogy De a havibérletekkel mi lesz? az taplóság. Olyan, mintha számon kérnéd, letolnád. Udvariasabban megfogalmazva nem hinném, hogy fennakadtak volna a köszönésen. Nem kell alázatoskodni, de nyerseség sem jó.
2014. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pontosan ezt írtam, "Bocs, de a havi bérletekkel mi lesz"?

Tényleg nem akartam tapló lenni, csak bosszantott, hogy július 30- tól vettem a havi bérletet és senki nem szólt, hogy lesz két hét szünet. Különben még nem kezdtek nekem se sose köszönéssel se választ, se észrevételt , semmit a facebookon. A Bocs akart lenni az elnézés kérése, amiért érdeklődni merészelek.

2014. aug. 12. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!