Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 180 cm vagyok és csak 14 éves...

180 cm vagyok és csak 14 éves lány :/ szerintetek? Az előny?

Figyelt kérdés
néha jóérzés magasnak lenni, de néha nem :/ vékony is vagyok meg minden, többen mondják jó ellnék modellnek, olyan alkatom is van, de nem tudom :/

2014. aug. 9. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Modellnek túl magas vagy. Ha puszit akarnék adni, vagy le kellene előbb ülnöd, vagy nekem kellene egy létra.

Ha a lányokra oly jellemző módon nálad két fejjel magasabb barátod szeretnél majd, két méter alatt mindenki kiesik.

Viszont jól látsz akkor is moziban, színházban, koncerten, ha eléd ülnek.

2014. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

" Modellnek túl magas vagy. Ha

puszit akarnék adni, vagy le

kellene előbb ülnöd, vagy

nekem kellene egy létra."


model ügynök vagy ? (van közöd egyátalán a modelséghez?)

és ha csak fikázod akkor neirj semmit



kérdező ha azt mondták " többen

mondják jó lennél modellnek"

akkor arra utaltak pl hogy szép vagy , tetszel neki :)

2014. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:))
2014. aug. 9. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves ifjú hölgy! Második válaszoló aggódik amiatt, hogy én bántottalak az első válaszban. Semmi nem állt, áll távolabb tőlem. Remélem, te nem annak vetted.


Én csak próbáltam nem drámai komolysággal válaszolni, hiszen szerintem neked sem okoz lelki válságot az adottságod.


A magas lányok a még magasabb fiúk társaságát keresik, s abból aránylag kevés van. S az olyan alacsonyak, mint én nem is nagyon próbálkoznak megismerkedni colosokkal, mert hogy úgysincs esély. Persze lehet, hogy lenne, de a közfelfogás az, hogy a férfi legyen a langaléta.

2014. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a magasságod 165 cm 16/F
2014. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy fejjel alacsonyabb vagy
2014. aug. 11. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:

zavarna?

Azért nem 1 fejjel,csak féllel.

2014. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!