Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előny ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny ha egy lány képes 18 évesen szexin/ csábítóan és aranyosan/ kislányosan is viselkedni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 15. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kislányos nekem semennyire nem előny. De 18 évesen még nem ritka. A lányok nagy részének 18 évesen még nincs célja, nem tudja, hogy hogyan fejlődjön, stb.


21/F

2014. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam előny. A vesszők hiánya már kevésbé.. :D

18f

2014. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 aladar12 ***** válasza:
ez függ a fiútól és lánytól is. pl, hogy a fiú szereti az ilyet és hogy a lánynak van hozzá érzéke meg úgy illik is hozzá
2014. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elviekben nehéz megmondani: viselkedj velem így, és majd megmondom! :)
2014. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő tud ilyen is és olyan is lenni, nincs ebben semmi különös.
2014. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ude milyen ajanosz kiszjány vadoook Ihihiiii .

Biztos van aki szereti maradj inkább szexi ,csábitó /bocs h.irtam nőként /

2014. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csak nekem csinálod, akkor előny, de ha minden bokorugrónak odacsapod a sonkádat, akkor pokolfajzat :D
2014. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát egy pedofilnál biztos előny.
2014. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy kislányosan?

Én 19 vagyok tudok szexi és csábos lenni. De szeretem ha a fiúk képesek elhitetni velem, hogy egy törékeny kislány vagyok akire vigyázni kell. Pedig mindig próbálom elkerülni, hogy ezt lássák rajtam de akivel közelebb kerültünk egymáshoz annak megmutatom ezt az énem. És szerintem ez a pasiknak is jó.

Bár én alapból szeretek infantilis lenni pl barátnőkkel pedig érettebb vagyok mint a kortársaim. Ha valaki beismeri, hogy fiatal és hajlandó hülyéskedni néha abba semmi rossz sincs. Inkább legyen valaki ilyen mint, hogy eljátsza, hogy egy komoly vadmacska de egy komoly döntést se bír meghozni meg rinyál ha a saját ostobasága miatt kihasználták.

2014. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre minden csaj képes, mi ebben az extra?
2014. jún. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!