Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek, akiknek volt szilikonm...

Cindy Luu kérdése:

Nektek, akiknek volt szilikonmell műtétjük, mennyi idő volt a felépülés? Műtét után nagy fájdalmaitok voltak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt fájdalom, de én jól bírom a műtéteket is, meg a kórházat is. Hőemelkedés volt, arra előre beszereztem lázcsillapítót - ezeknek egyébként fájdalom- és gyulladáscsillapító hatása is van.

A felépülés nem lineáris, az első napok a leginkább kellemetlenek minden műtétnél, aztán rohamosan javulsz. Kellemetlen, hogy egy hétig nem lehet teljesen lezuhanyozni, és tilos a karjaidat váll fölé emelni.


Egy tipp: ha nem akarsz műtét után a kórházban aludni, hanem szeretnél egyből hazamenni, és megspórolni az altatás utáni rosszullétet meg az altatás árát, akkor csináltasd helyi érzéstelenítésben, én is ezt tettem.

2014. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon fájt utána, az elsö ágybòl felülések és séták a mosdòig kínszenvedés volt. Mintha le akarna szakadni a mellkasom. Napokig fájdalomcsillapítòt kell szedni, ha fáj, és nekem az 5. naptòl lett jò a helyzet. Érdemes az elsö napokban odahívni valakit, aki ellát, én egy reggelit sem tudtam megcsinàlni. Az altatàs miatt pedig nagyon legyengültem, több nap kellett, hogy megerösödjek.

Viszont imàdom, nagyon örülök, hogy belevàgtam.

2014. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2: neked izom alá helyezték? Az állítólag fájdalmasabb.
2014. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Igen, izom alá, én is úgy hallottam h a nem izom alatti nem olyan fàjdalmas
2014. aug. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!