Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai csomagküldéssel kapcsol...

Postai csomagküldéssel kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

Még nem adtam fel csomagot, ezért lennének kérdéseim, hogy biztosan jól csináljam.


Egy táskát szeretnék elküldeni és már be is csomagoltam. Lemértem, 333 g.

Elsőbbségivel ez akkor 560 Ft-ba fog kerülni?


A másik dolog, hogy egy sima barna papírba csomagoltam és jól körberagasztottam, ezt így jól csináltam?

A feladót és címzettet sima papírra kell írni és ráragasztani vagy esetleg lehet simán a csomagra is írni?


Feladhatom más városban is a csomagot, vagy csak ott, amit ráírtam?


A postán mondani kell, hogy levélként szeretném feladni, vagy csak annyit, hogy ezt szeretném feladni ajánlottan?


Lehet hülye kérdések, de szeretnék biztosra menni.


2014. aug. 11. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
2 kilogram súlyhatárig kiterjedéstõl függetlenül levélnek fog minõsülni
2014. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsõ vagyok, mellé nyomtam. A te eseted nem minõsül csomagküldésnek, ezért kicsit megtévesztett hogy csomagküldést emlegetsz. Bemész a postára, tetszés szerinti postára, nem számit mit írtál a feladó címéhez, bárhol fel tudod adni, mondanod csak annyit kell hogy levélként szeretnéd elküldeni. Érdemes leszigetelni a küldeményt áttetszõ fóliával úgy hogy a címzés tisztán látható. Így egy esetleges esõzés esetén sem fog szarrá ázni a küldemény. Remélem minden világos
2014. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!