Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni az ebay-el...

Valaki tud segíteni az ebay-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még nem tudom mit hogy kell, illetve vannak dolgok amivel nem vagyok tisztában.

1. A paypalra regisztrálni kell, és avval kell összekötni a bankszámlámat?

2. Ha Hong Kongból(vagy más távoli országból) jön az áru akkor kb. mennyi idő míg ideér?

3.Honnan tudom hogy megjött az áru? Ugyanúgy kapok majd a postán levelet?

4. Ha egy termék 756.87 HUF-ba kerül, akkor a számlámról 756 Ft-ot fog levonni, vagy már kerekítünk fölfelé?



2014. júl. 29. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

1.) igen

2.) 1-2 hónap

3.) nem hinném, hogy kapsz levelet max telefonon felhívnak

4.) kerekítenek

2014. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1, Igen, de utalhatsz is bankszámláról paypal számlára.

2, Nézd meg a shipping and payments részt a leírás mellett, a delivery résznél írja a várható kézbesítési dátumot

3, igen

4, Az ebay nem tudom honnan szedi az árfolyamot, de neked a bankod aktuális árfolyamát kell nézned

2014. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Paypalra regisztrálsz, ahhoz ha hozzáadod a bankkártyád akkor azzal fizethetsz, ez a legegyszerűbb módszer, de lehet bankszámláról utalgatni is a paypalra, ez lassabb.

Kínából általában 3-4 hét alatt ér ide a cucc.

A postás hozza a csomagot, ha nem talál otthon akkor hagy értesítőt hogy átveheted a postán. Ha befér a postaládádba akkor általában bedobja.

2014. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!