Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek színész Ameriká...

Hogyan lehetek színész Amerikában?

Figyelt kérdés
Mik kellenek hozzá,hogyan futhatnék be könnyen? (A szüleim kiskorom óta gyűjtenek pénzt arra, hogy külföldön járjak egyetemre) Fiú vagyok.

2014. aug. 11. 18:31
 1/2 anonim válasza:
100%
fú hát ez nem olyan könnyű és gyorsan elérhető dolog,ezért keményen kell tenni dolgokat.először itthon,magyarországon kéne kisebb színdarabokra,előadásra jelentkezni persze ha megvan a tehetséged is és akkor tudsz egyre feljebb lépni addig ameddig olyan híres lennél hogy amerikába kikerülhetnél mint színész.de szerintem azzal is lehet valamit kezdeni hogy pl reklámban szerepelni vagy valóság showban hogy itthon ismert legyél és akkor magyarországon könyebben juthatsz be a színész világba.(először magyarországon kéne befutnod mint színész azon járjon a fejed ne egyből külföldön)
2014. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
86%

Nem hiszem hogy komo.yan gondoltad ha ide írtad ki. Ehhez nem kell csak pár dolog. Nagyon könnyen meg lehet oldani. Én tudom hozzá a kulcsot. De nagyon sokan elkövetik azt a hibát hogy a nehezebbik utat választják. Ha tényleg színész akar lenni...


Elösször is: A külső. Nyugi! Láttam sztárok évkönyvét a suliban. Konkrétan voltak egész rondák is közülük.


aztán: Elszántság. Mert mondhat mindenki akármit. Ne itt keress választ erre a kérdésre. Hanem magadban.


Mit gondoltál? :D Mila Kunis Ukrajnában feltette ezt a kérdést bárkinek is? Vagy Emma Watson Franciaországból? Nina Dobrev Bulgáriából? Antonio Banderasnak is biztos mondták Spanyol szülei hogy hagyjon fel mindennel mert nem fog sikerülni. Vagy kérdezd meg Arnold Schwarzenegger haverunkat aki Ausztriából jutott valahová.

Nem hiszeünk benne mert elérhetetlennek látszik.


De ők is külföldiek voltak és még vannak is töben. Akik ráfeküdtek a dolgokra. Mert volt egy álmuk. A mai emberek félnek az álmoktól. Ne kérdezd őket. Ha szeretnéd, tervezd meg, hidd el, aztán alkosd meg. Ne hezitálj! Ők sem tették.

2016. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!