Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen táska legyen gimibe?

Milyen táska legyen gimibe?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumba és elgondolkoztam azon, milyen táska is kéne..

Hátitáskát biztos nem fogok venni, egyrészt utálom, másrészt nincs ínyemre, hogy hátul van mindenféle zseb, és simán belenyúlhatnak.. Kissé baromság, de ez van.

Akkor gondoltam az oldaltáskára, 8.-ban is az volt, hogy leteszteljem milyen.

Szörnyű. A súly folyton lenyomta a vállamat és nagyon görbe voltam tőle. Váltogattam is, de belevágott a vállamba, folyamatosan nekicsapódott a combomnak, amitől úgy jártam, mint egy sánta.

De akkor válltáskát vegyek? Manapság biztos nem lenne furcsa, hisz sokan olyat hordanak. Mellesleg nem megyek én olyan gimibe, ahol nem lenne sok plázacica.

Nem is lenne baj első évben, mivel előkészítős leszek, körülbelül 5 tantárgyam lesz.

Később maximum veszek újat.

Ti hogy vagytok vele? Mit ajánlotok? 14/L



2014. aug. 11. 20:48
 1/4 anonim válasza:
Én szerintem ha nem szereted a háti táskát akkor vagy az oldal táskát válazd ha úgy is csak 5 tantárgyad lesz.
2014. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

A hátizsákot gáznak tartom és egyetértek veled, semmiképp se azt válaszd, szerintem hagyjuk meg az alsósoknak. A válltáskáktól valamiért irtózom, számomra mind unszimpatikus, aki ilyenekkel járkál és véleményem szerint nem is iskolába való.

Én az oldaltatyóra esküszöm, mert egyszerű és praktikus. Egyébként nekem is adódtak ilyen gondjaim, de csak meg kell találni a megfelelőt, aztán azt is be lehet állítani, a tartásodra meg így legalább odafigyelsz.

2014. aug. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Élő Adrienn válasza:
Zöld.
2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hátitáskás dologban igazad van,gimis lánynak már tényleg nem való.Ha előkészítős leszel,tényleg alig lesz cuccod,én is az voltam tavaly előtt,és az összes lány ilyen táskákkal járt: [link] Vagy ezekkel a Nike bowling táskákkal: [link]
2014. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!