Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok valami eszméletlen...

Mondjatok valami eszméletlen animéket?!

Figyelt kérdés
Pl: hosszú legyen ne legyen 80 rész alatti látványos harcok és a grafika nem számít meg a felírat se csak annyi a lényeg élvezetes harc és hosszú legyen pl: One piece,Bleach,Dragon Ball.z.gt,Naruto shippuden

#Mondjatok valami eszméletlen animéket?!
2014. aug. 12. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

gintama :) 265 rész

plus ha harc kell akkor a mozifilmet is ajánlom

2014. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz
2014. aug. 12. 21:00
 3/6 anonim válasza:
Amiket én tudok azok csak félig felel mg a feltételeidnek, de remélem jók lesznek. Ajánlom a Kämpfer-t, a Freezing-et és a Girls und Panzert. A Kämpfer-ben és a Girls und Panzerben csak lányok harcolnak, míg a Freezing-ben a fiúk is harcolnak valamennyire. A Girs und Panzer-ben a lányok nagyon izgalmas tankcsatákat vívnak egymással a Shensha-do keretében. A Freezing-ben kiválasztott lányok, az ún. Pandorák harcolnak egy másik dimenzióból származó ellenség, a Nova ellen, a korlátozóknak (limiter) nevezett fiúk segítségével. Persze a történet nagy részében a lányok csak egymás ellen harcolnak, mert a két főhősnő ugyanabba a különleges képességű fiúba szerelmes. Ezek az animék 90% harcból és 10% kerettörténetből állnak. Bár rövidek (12 részesek), mindenképpen érdemes megnézni őket.
2014. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

en anyit irok, animeaddicts, es keres ram, ( h1kc7fnd4mpeti ) nezd vegig a kedvenc listam, de ha mindre kivancsi vagy amit neztem, csak siman a lattam listamra meny, minden mufajt megtalalsz. 1-2 anime amit ajanlok, Attack on Titan, Guility Crown, most fut Akame ga Kill (ezt nezned kell)

Tokyo Ghoul Hunter x Hunter (jo anime, vicces, sok akcioval faviccekel stb stb, tenyleg jo, ne ugy kepzeld h mar azonnal huu de AWESOME, kb olyan gyorsasaggal indul be mint a Bleach v a One Piece most 141 resz van fent) Mirai Nikki, Chaos Head ezeket nezd meg


UI: nincs olyan hosszu anime ---> HxH, Bleach, OP, DBZ , Naruto , Fairy Tail ezeken kivul amikre te vagysz, ezek a leghosszabb animek a top listan, verengzosbe, v teli akciosat meg fejelsd el h van 200-400 reszes...

amint mar mondtam ha keresni akkarsz magadnak animet elso lepes --> animeaddicts - ott regisztralj ingyenesen masodik lepes --> keress ram animeaddictson "h1kc7fnd4mpeti" es nezd meg a kedvenc listam, ha azok nem felelnek meg mert mondjuk mar lattad v nem erdekel, ott a sima lattam lista kb 270 animevel + az utal v a dobott listam, lehet neked azok tetszenek (320-330 animevel rendelkezek, tudsz valogatni)

2014. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat előre is
2014. aug. 14. 17:23
 6/6 anonim válasza:
A D.gray-man 103 részes, s szerintem nagyon aranyos, és vicces. Emellett rengeteg benne a küzdelem, a harc, s a főszereplő képességei mindig a halál küszöbén fejlődnek, hogy megmeneküljön. szóval szerintem egész jó
2015. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!