Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14/L vok és a barátnőimnek ki...

14/L vok és a barátnőimnek ki van írva, h fekete v fehér msn-re, én meg nem merem megkérdezni h miért írják, nehogy ciki legyen. Tehát miért írják ki azt, h fekete v fehér?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mostvan egy ilyen körlevél h ki kell irnod a melltartód szinét h minél több lánynál kinnlegyen
2010. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a barátnőid, akkor nem tudom miért ciki megkérdezni. Én sem hallottam még erről, és ha valakinek ki lenne írva, akkor tuti megkérdezném és nem hiszem, hogy ezért bárki is hülyének nézne.
2010. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem senkinek sincs kiírva,de ha ki lenne én is megkérdezném tőle.h mit jelent :O
2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki te is, tiszta poén... Nekem minden lány ismerősömnek ki van írva, meg nekem is. De ha jóban vagy velük, akkor mért nem küldték el neked is? O.o
2010. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

tudtaaaaaaaaaaaaam hogy lesz ilyen kérdés..felém is legtöbb lánynak ki van írva :D:D

tök poén h a fiuk msn-emről meg nem értik az egészet :D:D:D

2010. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg gáz..
2010. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is látom 2 csajnál de nem tudom mi ez:)
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Qrva nagy gáz...
2010. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

*Ez egy játék... Írd ki státuszüzenetként a melltartód színét. Csak a színét, semmi mást! Másold le ezt az üzenetet és küldd to ább minden nő ismerősödnek! igyelem, semmi férfi ne kerüljön a címlistába! Vicces lesz figyelni, ahogy ez elterjed! Hadd csodálkozzanak a férfiak azon, hogy a nőknek miért jelenik meg egy szín státszüzenetként



ez az:) én most kaptam.de nem írom ki :P

2010. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%

ma 20:38

te nem kaptad még meg az üzenetet?talán nincsenek barátaid akik elküldjék?:O

vagy a szúnyogcsípésre nem kaptál még melltartót?:P

mért lenne gáz?:D

nállam poénbol egy fiunak is ki van írva h lila:D

2010. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!