Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt baráűtnőm akivel...

A volt baráűtnőm akivel álltalános iskolába egy osztályba jártunk, most feljelentett engem a rendőrségen hogy én 80 000ftot loptam tőle. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ráadásul állandóan hívogat amikor meg sem adtam neki a telefonszámomat.A múltkor azt mondta hogy én egy Svájci céghez regisztráltattam magama,hogy ott dolgozak,aztán meg Budapesti rendőrségnek adta ki magát,majd közölte hogy ő az a lány aki feljelentett,és adjam vissza a pénzét,amit el sem loptam tőle.És ő lopott tőlem régebben kevesebbet,úgyhogy ő tartozik most nekem.

És régebben azt mondta hogy miattam kellett kijárnia két álltalános iskolai osztályt egyszerre,mert akor nem járhatott volna velem egy iskolába.Még azt is mondta hogy mi unokatestvérek vagyunk szerinte.De én tudom hogy ő nem az.Folyamatosan hívogat magánszámon egy héten kétszer.



2014. aug. 13. 11:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Én barátnőt írtam csak a gépemre egy trójait tettek vagy valahogy átíródott,ha valakinek baja lenne a helyesírásommal.
2014. aug. 13. 11:59
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

He?


Ennek semmi értelme. Szerintem állj le a drogokkal!

2014. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na, akkor most alakítsd át a szöveget olyan módon, hogy tudjunk a kérdésre válaszolni! :)
2014. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első kérdezőnek azt mondom nem én drogozom,hanme az a volt barátnőm aki nem hagy békén zöld pezsgőtablettát kevert régen az italomba.
2014. aug. 13. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Durva cucc lehetett, ha még most is a hatása alatt állsz...
2014. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen az volt Pl Tükröt láttam az iskolában olyan helyen ahol nem is volt tükör,sőt még a szemem színe is barna volt közben,amikor az enyém kék színű,szóval nagyon erős lehetett.
2014. aug. 13. 15:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Ha valóban feljelentett és a rendőrség meg akar keresni, akkor levelet fognak küldeni egy idézéssel. A telefont hagyd a fenébe.
2014. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Érthetőbb verzió esetleg ?
2014. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Első osztályban volt az osztálytársam,mert később megmutatta az osztályfényképünket.Később pedig ki kellett neki egy év alatt két osztályt kijárnia állítólag miattam.
2014. aug. 14. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!