Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan van az (mit kell...

Hogyan van az (mit kell tenni), hogy ha felhasználónéven adom a választ, a név fehérrel kiemelésre kerüljön? Én először próbáltam így válaszolni, de nem sikerült a névkiemelés.

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 16:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy ez a kiemelés automatikus. De nem így történt.
2014. aug. 13. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon is van Beállítások menü, amiben rögtön 1 db opciót lehet megváltoztatni: látható legyen-e a felhasználónév, vagy sem.


Mivel anonim az oldal, automatikusan a "nem" opción van, ezt te módosíthatod.

2014. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy lehet módosítani, de én nem a saját nevemet szeretném láthatóvá tenni, hanem egy választott (fantázia) álnevet, amilyet itt a többség is használ. Ezt hogyan tudom bevinni, mert csak most vettem fel?
2014. aug. 13. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak egyféle felhasználónév van az oldalon.

Ha a saját nevedet adtad meg regisztrációkor, akkor az jelenik meg. Nincs külön álnév beállítási lehetőség, azt tudod használni amivel regisztráltál.


Amennyiben ezt nem szeretnéd, az oldal üzemeltetőjét kell megkérni hogy változtassák meg. Ezt megteszik, ha valóban a nevedet adtad meg.

Próbáld itt: info@gyakorikerdesek.hu

2014. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 13. 18:53
 6/6 A kérdező kommentje:

Még egy a gondom:


Az info@gyakorikerdesek.hu címre levelet küldeni ugye csak az Outlok-ból tudok? Másként nem tudom elképzelni. És mi legyen a megszólítás: Tisztelt moderátorok, vagy más?

2014. aug. 14. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!