Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért írja ki mindenki,...

Miért írja ki mindenki, msn-en, személyes üzenetekben, a kedvenc színét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:17
 1/9 A kérdező kommentje:
aha...megvan:D
2010. jan. 13. 21:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem írom, és egy ismerősöm sem teszi, szóval nem tudom.
2010. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
gondolom láttad a másik uyganilyne kérdést, s onnan jöttél rá. Amúgy ez nekünk lányoknak szól:)
2010. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

a lányok.

mert vki elindított egy körlevél szerűséget h írd ki melltartód színét.De most már nekem olyat is küldtek h abugyim van akk b ha tnagám akk t stb.

2010. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
PEDIG ez mekkora kib aszottul szánalmas irritáló nevetséges FO S, ettől lejjebb már nem lehet süllyeddni geccc...méghogy kitalálni ilyet, de folytatni is...áh...pf
2010. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fúj de utálom az ilyeneket! Mai nőtársaim teljesen el vannak...
2010. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

KANÁSZOSODVA

egy jó verés mindent megoldana :) némelyiket úgy elverném mint a rongyot, elsirná magát, a büdös kva :)

2010. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez vagy melltartóra vagy bugyira szól. Msn-en A nők írják ki, hogy milyen színű, fazonú, de a pasiknak ne mondjuk el, mert milyen vicces, hogy találgatnak. Pont tegnap küldték el nekem is ezt. Hát... Mit ne mondjak, 19 évesen nem fogok ilyen baromságokkal foglalkozni.
2010. jan. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fiúk azt irják ki h milyen boxer van rajtuk a lányok pedig a melltartójuk színét
2010. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!