Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb egy honapja nem beszeltem...

Kb egy honapja nem beszeltem a legjobb baratnommel. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
...mert NEKEM nem veszi fel a telefont es nem valaszol facebookon. Az a baj hogy nem ertem mert, de valamiert csak megharagudhatott mert maskor is voltak ilyen kisebb felreerteseink, de azert megmagyarazhatna mi a baja! Ketsegbe vagyok esve hogy ennyit tartott a baratsagunk pedig allandoan egyutt logtunk, nagyon jo baratnok voltunk, nem ertem mi a baja?! Segitsektek!

2014. aug. 15. 08:34
1 2
 1/16 Come back válasza:

Nem igaz barát, ha így semmibe vesz

Az ilyen cserben fog hagyni, akkor is ha bajban leszel. Felejtsd el! Nem éri meg az energiát!

2014. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel. Az, hogy nem keres, még esetleg elnézhető, de az, hogy nem veszi fel neked a telefont és nem válaszol az már gáz. Ha nagyon tisztázni akarod a dolgot menj el hozzá és kérdezz rá élőben.
2014. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Hát...nehéz eset!! Ha megint félreértett akkor lehet hogy most is az van. Csak ez lehet hogy más. Nekem ős volt ilyen barátnőm akivel elvoltunk, mindenhol együtt voltunk ha megtudtuk oldani...de csak kihasznált. asztal lehet h ez a csaj is átver(t) téged!!!!! Inkább próbálj más barátokat keresni. Egy idő után tuti hogy felismered a jeleit annak hogy kihasznált
2014. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem olyan embernek ismertem aki kihasznalna...nagyon joszivu mindenkivel es az az igazsag hogy en is gyakran megbantottam :( o mindig is olyan igaz baratnak mutatkozott es nem akarok mas legjobb baratot...:'(
2014. aug. 18. 00:12
 5/16 Come back válasza:
Itt van az egyik magyarázat, elege van a megbántásaidból. Ez a baja. Igaz barátság meg csak a mesékben, filmekben létezik. Ha 4 évig súlyos beteg leszel, mindenki elhagy. Tapasztalatból tudom
2014. aug. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg de mindegy...tobb okbol kigolyolag nem tudtunk beszelni:elso heten nem volt sem facen a teloja el volt cseszodve,aztan elvoltam utazva,most meg o van ket hete elutazva de mar nem erdekel,ennyit ert neki egy baratsag hat ez van,o mindig hangoztatta hogy milyen magy baratok vagyunk nem en :/
2014. aug. 18. 15:17
 7/16 Come back válasza:
Látszik, hogy gyerek vagy még. Bármikor lehetsz beteg, kerülhetsz szarba, és a barátok megszűnnek létezni.
2014. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hogy terelodott a baratsagrol a betegsegre a tema? De veled mi lett?Milyen betegseged volt es elhagytak a barataid?Elmeseled legyszi?!
2014. aug. 18. 22:52
 9/16 Come back válasza:

Úgy terelődött erre a téma, hogy a szarban derül ki, hogy ki mennyit ér! Ha a tortából kell enni, millió barátod van, ha a szarból kell enni csak egy picit akkor már nincsenek! [link]


Ha van egy beteg barátod, azt meglátogatod te is és mindenki. A kérdés csupán az, hogy meddig? 1 hónapig? Az nem idő. Fél évig? Az is belefér. 3 év? Az sok. Addigra már rég eltemetnek, lemondanak rólad, csak egy dolog miatt Súlyos beteg vagy! Én csak tudom, 4 éve 80%-os rokkant vagyok elég fiatalon, és egy ember nem sok, annyi nem maradt. Barátság többé nem létezik a szótáramban! Igaz barátság csak a mesékben létezik.

2014. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon sajnalom hogy beteg vagy es hogy nem maradtak barataid! Meg fogsz valaha gyogyulni? Hany eves vagy?
2014. aug. 19. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!