Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mikortól kezdtetek...

Lányok! Ti mikortól kezdtetek melltartót hordani?

Figyelt kérdés
14éves vagyok,minden osztálytársam már melltartót hord,én még topot.Mikor kell elkezdenem melltartót hordani?Nem akarok korábban mint kéne,de későn sem..

2014. aug. 15. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 6.-os korom óta hordok. Akkor kezdj el, ha már van mit beletenni. :) Nem vagy lekésve semmiről,ismerek egy lányt aki 17 éves, és még mindig topot hord!! :/
2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
14/L en mar.hordok mellzartot de nem szeretem. A top szerintem kenyelmesebv. Meg jobban erzem benne magam. Baratnom mar 12 evesen is mar melzartot hordott. De van osztalytarsam aki meg tppot se hord....
2015. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én még csak 12 vagyok,de már majdnem minden osztálytársam melltartót hord.(én nem) De ahogy te jól érzed magad úgy hordj melltartót/topot. Ha nem érzed magad kellemetlenül a topban akkor hordj azt. Ha a melltartó jobban tetszik neked,hordj azt.
2015. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!