Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mikortól kezdtetek...

Lányok! Ti mikortól kezdtetek toppot vagy melltartót hordani?

Figyelt kérdés

közvetlen a mellem alatt 66cm körbe, a mellem legteltebb részénél a mellbimbóknál 70 cm (én toppra gondoltam)

12 éves vagyok az osztályban már sokan hordanak (még azok is akikkónek annyi sincs mint nekem)

Kicsit idegesít hogy a pólók alatt olyan hegyesnek tűnik?Szóval szerintetek hordjak már toppot?Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. okt. 1. 14:47
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
igen 12 évesen már hordhatsz. Persze még nem túl kihívóakat
2011. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem dehogy kihívót csak egy kis takarós toppra gondoltam...
2011. okt. 1. 14:55
 3/16 A kérdező kommentje:
ja és van ekkora toppméret ami nekem jó vagy még túl kicsik ??
2011. okt. 1. 15:16
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem vannak olyanok amik jók lennének neked. De anyukáddal mindenképpen beszéld meg hogy engedi e
2011. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Megengedi nagyon kedves velem sokat beszélünk ilyen dolgokról jó a kapcsolatunk!
2011. okt. 1. 15:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamikor egy csajos nap alkalmából elmehettek együtt venni néhányak, biztos segít neked. :) Arra figyelj, hogy a top alján a gumi ne legyen se túl szoros, se túl laza, én mindig küzdöttem ezzel. Egyébként sportmelltartóként is szoktak ilyeneket árulni, azokat is nyugodtan nézegesd meg. :D
2011. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Topot nyugodtan hordhatsz.
2011. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hordjál nyugodtan topot, de attól ugyanolyan hegyes marad. én 13 évesen kiszedtem a szivacsot a fürdőruhámból, és mindig raktam a topomba kettőt, mert utáltam hogy kiáll.

Ezt azért ne próbáld ki, mert amikor a suliban a gerincünket a tüdőnket és a szívünket vizsgálták, én beégtem a töméssel, mert le kellett öltözni derékig. Az összes lány benn volt, és mikor a hátunkat nézte az orvos, akkor én a többiekkel mindig szemben álltam és ők látták a kikandikáló szivacsot...

2011. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze nyugodtan hordhatsz.Engem is nagyon zavart..De sztem sem ér sokat a topp.Viszont amiben van egy kis betét/szivacs/tömés vagy nm tudom h mondják az jobb lenne.PErsze attól mondjuk téll nagyobbnak tűnne a melled,ehez még lehet kicsi vagy.MAjd pár év múlva inkább.
2011. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én 13 vagyok, és már 2 éve melltartót hordok... :$$ szóval te is hordhatsz simán.
2011. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!